11.03.2020
Туреччина оцінює перші наслідки коронавірусу для туристичного сектору
Туреччина оцінює перші наслідки коронавірусу для туристичного сектору
Січень, лютий та березнь фактично втрачено для туристичного сектору Туреччини вважає Президент Асоціації Турагентств Туреччини (TURSAB) Фіруз Багликайя . Таку заяву він зробив в інтерв'ю Bloomberg TV. Він також додав , що підсумки першого кварталу 2020 року неминуче впливатимуть на весь туристичний сезон та попереду у Туреччини один з найсерйозніших іспитів в історії, повідомляє турецьке видання Turizm Guncel.
За данними голови TURSAB, з початку лютого, коли було оголошено про початок епідемії у Китаї та по теперішній час турецькі готелі мають приблизно 70% скасованих бронювань. 
"Варто зауважити, що січень, лютий та березнь - це період раннього бронювання коли потенційні туристи з Німеччини, Нідерландів, Великої Британії, Скандінавії та інших країн бронюють свої літні подорожі. Саме тому не варто очікувати, що це не вплине на червень, липень та серпень, як мінімум це відобразиться на цінах, адже чим більше в готелях нереалізованих номерів, тим вище ризик , отже реакція готельєрів буде відповідною" - відзначив Багликайя додавши, що ця ситуація суттєво відобразиться на доходах туристичної галузі.
Крім того, президент TURSAB додав, що Турречина вдається до безпрецедентних заходів щодо боротьби з поширенням коронавірусу, але наврядчи це допоможе утримати продажі на високому рівні :
"Ми маємо справу з глобальної кризою, люди відтерміновують свої подорожі. Нажаль, навіть відсутність вірусу у нашій країні (перший випадок зафіксовано 11 березня - ред) не змусить усіх сюди приїхати".
Станом на сьогодні туристичний сектор Туреччини розраховує на реальну підтримку з боку уряду.
"Ми надамо міністру перелік наших вимог задля збереження галузі. В першу чергу це регуляторні заходи з відтермінування повернення займів та сплати податків , які були запроваджені у 2019 році коли галузь демонструвала стале зростання" - підсумував Фіруз Багликайя
ПОДІЛИТИСЯ: