12.05.2020
TUI Group анонсував дорожню карту щодо відкриття своїх готелів
TUI Group анонсував дорожню карту щодо відкриття своїх готелів
    Європейський туроператор TUI анонсував робочий план щодо перезапуску готелів, які працюють під брендом TUI Group. Документ складається з 10 пунктів, в яких відображено організацію роботи після поновлення туристичного сезону , планування та завантаженність готелів , а також заходи санітарного контролю та відповідну підготовку персоналу - повідомляє TTG Media   
      Нові стандарти застосовуватимуться во всіх готелях, що працюють під брендом TUI та за концепціями туроператора. Крім того, вони будуть запропоновані для використання усім партнерським готелям TUI Group. Окрім цього, компанія наразі працює над розробкою протоколів санітарної безпеки для всіх своїх підрозділів : агенцій з продажу, авіакомпаній, транспортних партнерів, а також круїзних ліній та організаторів екскурсій.  

"Опитування наших клієнтів засвідчило, що безпека та гігієна матимуть приорітетне значення по закінченні карантина - каже член правління групи Себастіан Ебель. За допомогою системи контролю безпеки здоров'я, яка застосовуватиметься на всіх напрямках роботи компанії, ми можемо стверджувати, що наші готелі відповідатимуть найкращим очікуванням гостей. Ми працюємо над фундаментом швидкого відновлення ринку, адже матимемо можливість запропонувати якісний та безпечний продукт як тільки будуть зняті обмеження на подорожі". 

        План по відновленню роботи готелів глобального туроператора містить наступні заходи :
Онлайн реєстрація. Гості готелю зможуть самостійно зареєструватись онлайн за допомогою сайту готелю або мобільного додатку.
Правило дистанції. У місцях загального користування (ресторани, бари, тренажерні зали, тощо) відстань між гостями та співробітниками має бути не меншою , ніж 1,5-2 метри. Наприклад, столи в ресторанах прибиратимуть лише після того, як гості їх звільнять.
Планування персоналу. Співробітники працюватимуть в групах, щоб за необхідності відновити алгоритм зараження.
Обмеження у ресторанах. Відстань між столами становитиме 1,5 метри, а завантаження ресторанів буде значно скорочено.
Збільшення часу роботи. Аби забезпечити достатньо простору для всіх гостей, час роботи ресторанів та інших об'єктів буде збільшено. 
Розважальні заходи проводитимуть з невеликою кількістю гостей та без щільного контакту. Наприклад, дозволяється гра в гольф та в теніс, натомість футбол чи волейбол будуть заборонені. Спа-послуги та дитячи клуби будуть адаптовані під нові стандарти у відповідності до вимог конкретної дестинації.
Дезінфекційні та гігієнічні засоби. Кількість диспенсерів буде значно збільшено.В першу чергу це стосуватиметься місць розташування їжі та напоїв, а також спортивних споруд та лоббі.
Прибирання приміщень. Будуть запроваджені нові стандарти очищення та захисту. Суворі протоколи прибирання застосовуватимуться до першого прибуття та при кожній зміні гостей. Особливу увагу приділятимуть місцям та пристроям, які використовують найчастіше : ванна кімната, пульти управління кондиціонером та телевізором, тощо.
Обмеження самообслуговування. Харчування у стилі "буфет" буде максимально обмежено. Їжа та напої сервіровуватимуться персоналом ресторанів, барів у захисних масках.                                                                   Навчання персоналу. Туроператор запровадить навчальні курси для всіх співробітників у своїх готелях. Перші навчальні документи мають з'явитись на цьому тижні.
       Нещодавно Генеральний директор TUI Фріц Юссен висловив думку про те, що деякі країни зможуть розпочати туристичний сезон ще до глобального закінчення карантину, а в приорітеті будуть острівні дестинації, що змогли побудувати систему санітарної безпеки на курортах.
«Ми пропонуватимемо лише тури до безпечних для здоров'я курортів. А першим нашим напрямком має стати Майорка, де готелі вже здійснили тестовий запуск під час якого стало зрозуміло, що вони готові приймати гостей" - каже пан Юссен. Крім того до літнього сезону непогано підготовлені Греція. Кіпр, Хорватія, Болгарія та Австрія".
ПОДІЛИТИСЯ: