08.01.2021
Трансферним пасажирам полегшили умови подорожей
Трансферним пасажирам полегшили умови подорожей
Трансферні пасажири , що прямують з України до "теплих країв" рейсами деяких іноземних авіакомпаній, отримали новорічний подарунок у вигляді скасування ПЛР-тестів.

Наприкінці минулого року та на початку поточного деякі іноземні авіакомпанії створили святковий настрій українським пасажирам, які запланували свою відпустку у теплих краях.

Спочатку Turkish Airlines, яка з 28 грудня запровадила обов'язкову вимогу щодо ПЛР-тестування , за кілька днів зробила виключення для трансферних пасажирів, які прямують рейсами авіакомпанії через Стамбул до третіх країн. Необхідність підтвердити наявність негативного ПЦР-тесту залишилась тільки для пасажирів, країна призначення яких вимагає тестування. Отже, беручи до уваги найпопулярніші серед українців далекомагістральні рейси Turkish Airlines, згідно нових правил пасажири,що прямують до США та Мальдівських островів, мають пред'явити негативний результат тесту під час реєстрації, а ті, хто обрав для своєї відпустки Мексику - ні.

На початку січня аналогічний бонус українці отримали й від Emirates та flydubai. Отже, відтепер пасажири, що прямують рейсами цих авіакомпаній з Києва через Дубай , можуть не підтвержувати наявність негативного ПЛР-теста у разі, якщо країна призначення його не потребує. Це правило стане у нагоді тим, хто найближчим часом планує відвідати , наприклад, Занзібар.

Щодо європейських авіакомпаній, що пропонують рейси через свої хаби, єдиного рішення щодо українських пасажирів немає. Так, Air France дозволяє прямувати через Париж до "безтестових" курортів Мексики та Домінікани без наявності ПЛР-теста, а інша авіакомпанія групи - KLM вимагає тест при реєстрації на рейс Київ - Амстердам.
ПОДІЛИТИСЯ: