23.09.2019
Thomas Cook скасовує всі рейси з ранку понеділка
Thomas Cook скасовує всі рейси з ранку понеділка
Як і очікувалось, протягом останніх вихідних туроператор Thomas Cook не отримав позитивного рішення щодо фінансової підтимки ні від уряду Великобританії , ні від фінансових установ та вимущений був звернутися до тимчасової адміністрації.
Починаючи з ранку понеділка, 23 вересня, всі рейси Thomas Cook будуть скасовані.
Туроператор запевнив, що всі клієнти, що придбали туристичний пакет Thomas Cook, фінансово захищені фондом ATOL (Air Travel Organiser’s Licence). За попередніми підрахунками кількість постраждалих від зупинки діяльності туроператора сягне приблизно 600.000 осіб, з яких приблизно 150-160.000 - британці.
Уряд Великої Британії розробив план репатріації всіх туристів, які на цей час відпочивають з Thomas Cook по всьому світові. Це буде наймасштабніша в історії операція , яка отримала назву "Операція Маттерхорн" та коштуватиме британському уряду близько 600 млн фунтів. 
За попередньою інформацією репатріація постраждалих пасажирів відбуватиметься літаками авіакомпаніїй easyJet та Virgin Atlantic.
Колапс Thomas Cook призведе до втрати щонайменше 21.000 робочих місць, в тому числі 9.000 у Великобританії, де туроператор мав 563 агенції з продажу   
ПОДІЛИТИСЯ: