23.09.2020
Тести перед вильотом замість карантинних заходів
Тести перед вильотом замість карантинних заходів
Провідні авіакомпанії вийшли з ініціативою щодо обов'язкового тестування всіх без винятку пасажирів перед вильотом замість будь-яких карантинних обмежень - повідомляє Reuters.

Незважаючи на той факт, що більшість країн світ поступово відкривають свої кордони для подорожей, карантинні заходи негативно впливають на попит, завдаючи збитків представникам індустрії туризму та авіаперевезень.
"Швидке та доступне антигенне тестування, яке може здійснювати немедичний персонал в аеропортах світу - єдина ефективна альтернатива аби відновити міжнародні авіаційні подорожі" - вважає очільник IATA Олександр де Жуніак.
Він додав, що з огляду на доступність антигенних тестів (близько 7 дол. США), авіакомпанії домагатимуться аби їх використання було схвалено Міжнародною організацією цивільної авіації (ІCАО).
"Глобальна угода необхідна для того, аби будь-яка країна призначення однаково приймала результати випробувань перед відправленням рейсу. Це також підвищить впевненість пасажирів у тому, що всі пасажири літака пройшли тестування" - поділився своїм баченням вирішення проблеми очільник IATA.

Тести на антиген швидші, але менш чутливі і тому частіше аніж ПЛР-тестування не фіксують позитивні випадки, хоча розрив у точності з часом зменшився.

Нещодавно німецький фахівець з діагностики заявив , що планує запустити тест на антиген COVID-19, який даватиме результати за 15 хвилин і може бути застосований в аеропортах або на стадіонах.

ПОДІЛИТИСЯ: