20.12.2020
Таїланд знов відкрився для українців
Таїланд знов відкрився для українців
Після довгої паузи в прийомі іноземних гостей в зв'язку зі світовою пандемією Туристичне управління Таїланду (TAT) з радістю повідомляє, що Таїланд знову відкрив свої кордони для українців і запрошує їх на відпочинок й довгострокове перебування вже цієї зими.

Наразі Таїланд пропонує українцям декілька варіантів для в'їзду: нова туристична віза (TR) терміном дії 90 днів, спеціальна туристична віза (STV), яка дозволяє перебувати в країні 90 днів з максимальним продовженням до 270 днів, та інші довгострокові неімміграційні візи.

Очікується, що найближчим часом буде офіційно оголошено про відновлення безвізового в'їзду, що дозволить українцям відвідувати Таїланд на термін до 45 днів без оформлення візи.
«З червня Таїланд живе в звичайному режимі і повністю готовий до прийому іноземних гостей. Різноманітні візові опції та членство в Elite Card надають можливість українцям, зокрема, професіоналам, що працюють дистанційно, та членам їх сімей, уникнути негараздів місцевої зими й провести найхолодніші місяці року в теплому і сонячному Таїланді, який також є одним з найбільш безпечних місць в світі щодо пандемії COVID-19», - прокоментувала пані Ваджанан Сільпаворнвіват, директор представництва TAT в Східній Європі.
Що стосується авіасполучення з Таїландом, все більше авіакомпаній відновлюють рейси в країну. Кілька великих авіакомпаній, в тому числі Turkish Airlines, регулярно виконують рейси в Бангкок. Emirates та Qatar Airways планують запустити рейси на Пхукет вже в грудні 2020 року.
«Ми раді, що провідні авіалінії світу виступили зі спеціальними ціновими пропозиціями, щоб зробити подорож українців до Таїланду приємною від самого початку», - додала пані Сільпаворнвіват.
Через світову пандемію перед польотом до Таїланду необхідно отримати дозвіл на в'їзд (Certificate of Entry), сертифікат придатності до польоту (Fit to Fly Certificate) і негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не раніше, ніж за 72 години до вильоту.

Після прибуття в аеропорт Таїланду всіх відвідувачів просять пройти 14-денний альтернативний державний карантин (ASQ) в затверджених урядом місцях. Наразі існує більше 100 варіантів розміщення протягом ASQ в Бангкоку та інших провінціях, включаючи популярні пляжні курорти, такі як Пхукет, Самуї та Паттайя.

Такі посилені процедури й вимоги до в'їзду покликані забезпечити захист здоров'я місцевого населення та іноземних відвідувачів. Таїланд, де за весь період пандемії зареєстровано близько 4200 випадків COVID-19 і 60 летальних випадків, наводиться Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) як приклад успішного управління ситуацією з COVID-19 і є одним з найбезпечніших місць на планеті стосовно пандемії.

Після проходження карантину та отримання негативного результату ПЛР-тесту настає час насолодитися перебуванням в Таїланді повною мірою. Туристів чекають прекрасні пляжі й ідилічні острови на півдні, гірські пейзажі та унікальна культура півночі, чарівні палаци і храми серед сучасних хмарочосів в Бангкоку, смачна вулична їжа й багато іншого. Чудова природа, багата культурна спадщина і всесвітньо відома тайська гостинність зроблять вашу подорож до Таїланду, як завжди, незабутньою.

Наразі українці, які хочуть відвідати Таїланд, повинні подати заяву на отримання візи в Посольство Королівства Таїланд у Варшаві за 3 тижні до запланованого від'їзду. Для зручності заявники можуть передати повноваження довіреним особам або агентам в Польщі для подачі заявки від їх імені. Список авторизованих агентів, а також інші корисні поради щодо відвідування Таїланду доступні на сайті 
ПОДІЛИТИСЯ: