24.12.2021
Таїланд змінює правила, але залишається відкритим
Таїланд змінює правила, але залишається відкритим
У Таїланді змінилися правила в'їзду, проте повністю вакциновані відвідувачі, як і раніше, можуть відвідувати Пхукет Sandbox без карантину - повідомляє Tourism Authoritu of Thailand.

21 грудня 2021 року Таїланд оголосив про тимчасове призупинення реєстрації Thai Pass для всіх нових заявок на програми TEST & GO та Sandbox, що дозволяло в'їжджати в провінції програми Sandbox без карантину. Нові правила набрали чинності з 22 грудня 2021 до подальшого повідомлення.

Незважаючи на це, в даний час повністю вакциновані мандрівники можуть в'їжджати на Пхукет без карантину, зареєструвавшись для отримання QR-коду Thailand Pass в рамках програми Пхукет Sandbox, яка залишається відкритою.
• Мандрівникам, які вже отримали QR-код Thai Pass, буде дозволено в'їхати до Таїланду відповідно до існуючих умов програми, на яку вони зареєстровані.
• Кандидатам, які зареєструвалися, але не отримали QR-код, рекомендується почекати на розгляд заявки. Після затвердження вони можуть в'їжджати до Таїланду за програмою, на яку вони зареєстровані, у разі затвердження.
• Зареєстровані пасажири, які отримали QR-код Thai Pass до 22 грудня, що прибувають до Таїланду з 24 грудня, повинні пройти другий тест RT-PCR COVID-19 у призначеній урядом установі без додаткової оплати.
• Мандрівники, які ще не подали заявку на отримання QR-коду Thai Pass, можуть зареєструватися тільки за програмою «Пхукет Sandbox», щоб звільнитися від обов'язкового карантину для повністю вакцинованих осіб або вибрати альтернативний карантин, якщо вони частково або не вакциновані.
Для реєстрації на Пхукет Sandbox, відвідувачі повинні отримати QR-код Thai Pass на сайті , завантаживши чинний сертифікат вакцинації та інші необхідні документи для затвердження перед поїздкою.
Бронювання тесту RT-PCR на Пхукет можна отримати на сайті .

Після прибуття до Таїланду мандрівники пройдуть необхідні 2 тести RT-PCR COVID-19 на день 0/1 у міжнародному аеропорту Пхукета та на день 5/6 у призначеному закладі.
Вони повинні будуть встановити зазначений додаток для оповіщення (MorChana) і перебувати в номері готелю в день прибуття до отримання першого результату тесту, який має бути доступний протягом 6-24 годин. При негативному результаті тесту вони можуть насолоджуватися Пхукетом без обмежень.
Після 7-денного перебування в Пхукет Sandbox вони можуть продовжити свою подорож в будь-яку точку Таїланду.

Заходи періодично переглядатимуться та коригуватимуться відповідно до ситуації. Перша дата перегляду запланована на 4 січня 2022 року.
Важливо регулярно перевіряти актуальність інформації на сайті або зв'язуватися з нами за tatprague@tat.org.th або office@tourismthailand.com.ua, щоб бути в курсі дуже мінливої ситуації.
ПОДІЛИТИСЯ: