30.03.2021
Таїланд повідомив про план відкриття
Таїланд повідомив про план відкриття
30 березня празький офіс Управління з туризму Таїланду запросив українських турпрофі взяти участь в онлайн-семінарі “Thailand Travel Day”.
Впродовж семінару кращими інкамінговими компаніями Таїланду були презентовані програми довготривалого перебування. Завдяки представникам туристичних офісів, учасники семінару здійснили невеличку подорож до Таїланду за допомогою онлайн-трансляціїї з найвідоміших куточків країни.
Але найважливішою та найприємнішою частиною семінару стали останні новини щодо поступового відкриття країни для туризму. Тож першою ластівкою стане острів Пхукет.

З 1 квітня 2021 року іноземним мандрівникам, які були щеплені проти COVID-19, буде дозволено відвідувати Пхукет за умови 7-денного карантину у закритій зоні. Це означає, що вони мають залишатися в своєму готелі протягом перших семи днів, а потім їм буде дозволено займатися розважальним туризмом у визначених районах.

З 1 липня 2021 року вакцинованим іноземним мандрівникам буде дозволено відвідувати Пхукет без карантину.

Також з 1 квітня період карантину для невакціновианих мандрівників скорочено до 10 днів (замість 14). Карантин треба проходити у визначених готелях та туристи зможуть відпочивати дещо активніше, ніж до 1 квітня.

В період з жовтня по грудень 2021 року до Пхукету приєднаються інші пілотні райони – Крабі, Самуї, Чонбури (Паттайя) та Чіангмай.

Всі іноземні туристи, які хочуть в'їхати на Пхукет мають пред'явити підтвердження, що вони отримали дві дози вакцини, визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).
Інші основні документи включають медичну довідку з лабораторним результатом, що вказує на те, що COVID-19 не виявлено за допомогою методу RT-PCR, виданий не пізніше ніж за 72 години до вильоту; Свідоцтво про в’їзд, видане Посольством; діюча віза або дозвіл на повторний в’їзд; поліс медичного страхування.

Після прибуття до міжнародного аеропорту Пхукету туристи повинні будуть пройти скринінг на COVID-19, включаючи тести ПЛР, і завантажити зазначену програму відстеження, або гарантувати, що вони відвідують лише визначені місця.
ПОДІЛИТИСЯ: