02.12.2020
Святкових Мальдівів та Занзібара вистачить всім охочим
Святкових Мальдівів та Занзібара вистачить всім охочим
Напередодні святкового періоду авікомпанії нарощують кількість рейсів до популярних , а головне -  відкритих для міжнародного туризма курортів. Для українців - це Мальдіви та Занзібар.

Зважаючи на обмежену кількість напрямків для зимового пляжного відпочинку та зростання попиту в період Різдвяних та Новорічних свят, авіакомпанії збільшують частоту виконання рейсів до курортів, що відкриті для масового туризма та не потребують істотних карантинних заходів.

Перш за все мова йде про популярні серед українців Мальдівські острови та архіпелаг Занзібар, що територіально належить Танзанії.

Відразу дві авіакомпанії, що виконують рейси з Києва за вказаними популярними маршрутами, оголосили про збільшення частоти рейсів протягом світкового періоду.

Авіакомпанія Qatar Airways, яка 18 грудня відновлює виконання рейсів з Києва до міжнародного аеропорту Хамад і далі за всією маршрутною мережою, в період до 10 січня 2021 збільшить кількість рейсів до аеропорту Велана на Мальдівських островах до трьох щодня. Стосовно рейсів до Занзібару, їх кількість не зміниться, але перевізник використовуватиме на цьому маршруті більш вмісткий Airbus 350-900.

Про збільшення частоти рейсів також оголосила авіакомпанія flydubai. Починаючи з 17 грудня 2020 по 14 січня 2021 дубайський перевізник пропонує 6 щотижневих рейсів з Киева до Занзібара із зручним стикуванням в Терміналі 3 міжнародного аеропорту Дубай. Щодо Мальдівських островів, з 27 грудня, кількість рейсів за цим напрямком перевищуватиме 7 рейсів на тиждень.

Нагадаємо, що пасажирі, що прямують транзитними рейсами з України через аеропорт Дубай мають надати підтверждення негативного ПЛР-тесту, зробленого не раніше 96 годин до посадки на перший літак за маршрутом (Київ - Дубай).

Українські авіаперевізники також не пасуть задніх. Ще місяць тому про збільшення кількості рейсів до Занзібару оголосила авіакомпанія SkyUp Airlines. Починаючи з 23 грудня лоукост перевізник збільшить частоту виконання рейсів здвох до чотирьох щотижня. На цьому напрямку авіакомпанія використовує Boeing 737-900NG з технічною посадкою в єгипетському аеропорту Луксор, але ПЛР-тести для пасажирів, що прямують цими рейсами, не потрібні.

Стосовно Мальдівських островів, збільшення кількості рейсів у зв'язку з підвищенним попитом на період свят анонсувала чартерна авіакомпанія AZUR air Ukraine. До вже існуючих прямих рейсів з Києва до Мале, перевізник оголосив чотири додаткових рейси, які буде виконано 25 грудня 2020 , а також 02, 10 та 20 січня 2021 на літаках Boeing 767-300ER. Станом на початок грудня, пасажири, що прямують на відпочинок до Мальдівських островів, мають надати підтвердження негативного результату ПЛР-тесту, який зроблений за 96 годин до вильоту.

  
ПОДІЛИТИСЯ: