08.11.2021
США відкриваються для туристів з 33 країн
США відкриваються для туристів з 33 країн
Відсьогодні США відкривають кордони для туристів з Європи та деяких інших країн - повідомляють офіційні американські інформаційні джерела.

Після 20 місяців , Сполучені Штати нарешті зняли карантинний бан щодо подорожей громадян з 33 країн світу, в тому числі Великої Британії, Бразилії, Китаю, 26 країн, що входять до Шенгенської зони, тощо.

Починаючи з 8 листопада, громадяни цих та інших країн можуть в'їхати в Сполучені Штати за наявності сертифіката про повний курс вакцинації. Наразі в США схвалені вакцини BioNTech/Pfizer, Moderna та Johnson & Johnson, а також препарати AstraZeneca, Covaxin, Sinopharm та Sinovac.

Протягом трьох днів після подорожі кожен турист зобов'язаний зробити ПЛР-тест та передати свою контактну інформацію. У разі негативного результату тесту , проходження обов'язкового карантину не передбачено.

Ця вимога не розповсюджуватиметься на дітей віком до 18 років.
Нагадаємо, від початку відновлення авіаперевезень у липні 2020 року, громадяни України мали можливість подорожувати до США виключно рейсами Turkish Airlines через Стамбул. Згодом додались рейси Emirates через Дубай та Qatar Airways через Доху. Щодо європейських перевізників, громадянам України було заборонено польоти до США через європейські хаби навіть у разі транзиту. Більш того, аби потрапити до США, українці не мали відвідувати країни Європи протягом 14 днів до дати початку подорожі.
ПОДІЛИТИСЯ: