25.09.2020
Сьогодні Стамбул, а завтра - Дубай : осінні прем єри від SkyUp
Сьогодні Стамбул, а завтра - Дубай : осінні прем єри від SkyUp
Авіакомпанія SkyUp Airlines цього тижня розпочинає польоти за двома новими напрямками - до Стамбула та Дубай - такі дані опубіковані на сайті перевізника.

Сьогодні авіакомпанія виконала свій перший рейс за маршрутом Київ (KBP) - Стамбул (IST) на літаку Boeing 737-800NG. Загалом SkyUp виконуватиме рейси до одного з найбільших аеропортів світу "Стамбул" тричі на тиждень, по понеділках, середах та п'ятницях. Ціни на квитки стартують від 1 635 грн в одну сторону без багажу.

Cтаном на сьогодні Стамбул є одним з найпопулярніших напрямків серед українців, адже не потребує жодних додаткових карантинних заходів при перетині кордону. Крім того, за рахунок перебування Туреччини у "зеленій" зоні, подорож до Стамбула не вимагатиме самоізоляції або додаткового тестування після повернення до України.

Стамбул – один із тих центрів тяжіння, що приваблює історією та сучасністю, унікальними місцями та яскравим досвідом, який залишається в пам’яті надовго. Саме тому SkyUp створив додаткові можливості відвідати це місто, замовивши собі CityBreak, тобто комбіновану послугу, щодо включає авіаквиток та готель.

А вже цієї суботи на пасажирів SkyUp Airlines очікує ще одна прем'єра : авіакомпанія розпочинає літати на Близький Схід, до неймовірного Дубая. Рейси з Києва виконуватимуться на Boeing 737-800NG двічі на тиждень, по середах та суботах. Мінімальна вартість квитка 2780 грн в одну сторону без багажу.

На відміну від Туреччини, подорож до ОАЕ вимагає дотримання певних карантинних заходів. Починаючи з 1 серпня всі без винятку пасажири, які планують відвідати ОАЕ, мають надати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, що зроблено протягом 96 годин до вильоту. Тестування має бути проведено в акредитованій лабораторії, а сертифікат про негативний результат - виданий англійською чи арабською мовами та роздрукований на папері. Звільняються від тестування діти віком до 12 років, а також пасажири з суттєвими фізичними вадами.

Станом на 25 вересня ОАЕ перебуває у "червоній" зоні, отже після повернення до України всі пасажири мають дотримуватись 14-денної самоізоляції або отримати негативний результат ПЛР-тесту та дочасно закінчити карантинні обмеження.
 
ПОДІЛИТИСЯ: