21.06.2020
SkyUp виконає святкові авіарейси до Одеси та Львова
SkyUp виконає святкові авіарейси до Одеси та Львова
Фото : Юра Танчин
Український лоукост SkyUp Airlines приєднався до виконання так званих рейсів вихідного дня містами України.

Новий тренд виконання рейсів на long weekend започаткувала МАУ, коли напередодні свята Трійці вирішила виконати рейси вихідного дня до Одеси : у п'ятницю ввечері з Києва, в понеділок вранці - у зворотньому напрямку.

Що стосується SkyUp, перевізник анонсував "святові" рейси напередодні Дня Конституції за найзатребуванішими українськими туристичними дестинаціями. У п'ятницю 26 червня, авіакомпанія виконає вечірні рейси з Києва до Одеси та Львова, а зранку понеділка, 29 червня поверне пасажирів до Києва.
Квитки вже доступні на сайті перевізника за ціною від 771 грн в один бік до Одеси та від 500 грн в один бік до Львова.
Нагадаємо, що з нагоди Дня Конституції України, що святкується 28 червня (неділя), понеділок є офіційним вихідним днем. Також варто зазначити, що своєю постановою №500 від 17.06.2020 Кабмін дозволив працювати аеропортам навіть у регіонах з високим рівнем захворювання на COVID-19.

Раніше повідомлялось, що у зв'язку з невизначинністю щодо дати відкриття зовнішніх кордонів ЄС для третіх країн та відновлення авіаційного сполучення, авіакомпанія SkyUp Airlines була вимушена скасувати всі свої регулярні рейси до 15 липня. При цьому, починаючи з 01 липня, авіакомпанія планує частково відновити свої чартерні програми до Туреччини, Єгипту та Албанії на замовлення туроператора JoinUP!.
ПОДІЛИТИСЯ: