08.10.2020
SkyUp полетить ще до одного міста Туреччини
SkyUp полетить ще до одного міста Туреччини
Фото : Юра Танчин
SkyUp відкриває ще один напрямок до Туреччини, у місто Кайсері, яке називають одним з воріт до Каппадокії - повідомляє прес-служба перевізника.

Перший рейс відбудеться 27 грудня 2020 року, а загалом авіакомпанія виконуватиме рейси двічі на тиждень, по четвергах та неділях.

Лижні катання на Ерджієсі чи екзотична Каппадокія — відпочинок починається в Кайсері.

Кайсері для тих, кому подобається поєднувати різні види відпочинку. Це місто-мільйонник, що лежить в тіні схилів згаслого вулкана Ерджієс — нині гірськолижного курорту. З аеропорту можна відправитися прямо на курорт — до нього всього 30 км і не більше години їзди.

З Кайсері легко потрапити в центр Каппадокії — селище і національний печерний парк Гереме, де найбільше готелів і розваг в регіоні.

Саме місто Кайсері цікаве своєю давньою історією. Тут можна гарно відпочити і сходити на шопінг.

Вартість квитка від 5 390 грн без багажу тільки в обидві сторони (round-trip ). Тривалість подорожі — будь-яка на вибір пасажира. Квитки вже доступні на сайті авіакомпанії.

Нагадаємо, що цієї зими рейси за маршрутом Київ - Кайсері також виконуватиме авіакомпанія МАУ на замовлення туроператора Coral Travel. Початок програми з 19 грудня, рейси виконуватимуться двічі на тиждень, а з січня 2021 - тричі на тиждень.
ПОДІЛИТИСЯ: