09.07.2020
SkyUp Airlines запровадив онлайн реєстрацію на внутрішні та чартерні рейси
SkyUp Airlines запровадив онлайн реєстрацію на внутрішні та чартерні рейси
Авіакомпанія SkyUp Airlines запровадила онлайн реєстрацію на власні внутрішні рейси з Києва, Одеси, Львова, Харкова та Запоріжжя, а також на чартерні рейси до найбільш популярних пляжних курортів - повідомляє прес-служба.

Як прокоментували в авіакомпанії, посадковий талон можна отримати не раніше 48 годин до часу вильоту рейсу згідно розкладу. Не пізніше 5 годин до вильоту онлайн-реєстрація припиняється, при цьому, як запевнили в авіакомпанії, зберігається можливість безкоштовної реєстрації в аеропорту.

Під час онлайн реєстрації можна обрати місце у літаку : місця з першого до аварійного ряду - за додаткову плату, далі у хвостової частини літака - безкоштовно.

Для проходження онлайн реєстрації на регулярні рейси пасажир має авторизуватись на сайті перевізника та обрати свій номер бронювання. У разі реєстрації на чартерні рейси достатньо вказати своє прізвище та номер ваучера, який виданий партнерським туроператором Join UP!.

У разі подорожі виключно з ручною поклажею, пасажир, який хареєстрований онлайн та має посадковий талон, може прямувати на пункт контролю на авіаційну безпеку, оминаючи стійку реєстрації.
Нагадаємо, що станом на сьогодні авіакомпанія SkyUp Airlines скасувала практично всі свої міжнародні регулярні рейси до кінця липня, за винятком албанської Тирани. Головна причина - невизначенність щодо термінів відновлення вільного пересування громадян України до країн ЄС та Близького Сходу.   
ПОДІЛИТИСЯ: