15.08.2019
SkyUp Airlines запрошує в гори та запускає рейси Київ – Турин
SkyUp Airlines запрошує в гори та запускає рейси Київ – Турин
Український лоукостер SkyUp Airlines запускає нові рейси з Києва до італійського Турина. Авіакомпанія виконуватиме рейси на північ Італії двічі на тиждень, по четвергам та неділям, починаючи з 12 грудня. Придбати квитки за ціною від 1410 грн можливо відсьогодні на сайті авіаперевізника.
“Ми розробляємо нашу польотну програму, враховуючи запит ринку та специфіку сезону. Сьогодні ми відкриваємо продаж квитків на рейси Київ - Турин у відповідь на побажання українців відпочивати на гірськолижних курортах. Для SkyUp Airlines це ще один крок в реалізації своєї місії - зробити подорожі комфортними та доступними для українців ”, - відзначив Євгеній Хайнацький, генеральний директор авіакомпанії SkyUp Airlines.

Варто зазначити, що на відстані приблизно 100-120 км від Турина знаходяться гірськолижні курорти регіону П'ємонт, що розташовані в італійській частині Альпів - 3000 километрів гірськолижних трас різного ступеню складності та близько 4000 підйомників. Також звідси легко дістатися альпійських курортів Швейцарії та Франції.
ПОДІЛИТИСЯ: