09.08.2019
SkyUp Airlines вносить зміни до своїх французських маршрутів
SkyUp Airlines вносить зміни до своїх французських маршрутів
Українська авіакомпанія SkyUp Airlines на зимовий період призупиняє виконання рейсів за маршрутами Київ - Ніца та Харків - Париж.
Останній цього року рейс з Харкова до французської столиці буде виконано 06 вересня, а рейс з Києва до лазурного узбережжя - 09 листопада. Поновити обидва маршрути авіакомпанія SkyUp Airlines планує з початком літньої навігації 2020 року
"Наразі ми призупиняємо виконання двох рейсів : Київ - Ніца у зв'язку з сезонністю цього маршруту та Харків - Париж у зв'язку з оптимізацією програми польотів на період зимової навігації. Варто зазначити, що взимку спостерігається збільшення попиту на маршрути до гірських регіонів. Саме туди ми відкриємо декілька нових маршрутів з України, на які очікують наші пасажири", - прокоментував генеральний директор SkyUp Airlines Євген Хайнацький.

Також певних змін зазнає і маршрут авіакомпанії з Києва до Парижа : перевізник змінить аеропорт прибуття до французської столиці. Замість аеропорту Руасі , більш відомий як Шарль-де-Голь, куди також спрямовують свої рейси з Києва авіакомпанії МАУ та Air France, починаючи з 10 вересня рейси SkyUp Airlines прибуватимуть в аеропорт Бове-Тіль, однойменного містечка, що у 85 км від Парижа. Цей аеропорт також обслуговує лоукост авіакомпанії Ryanair, Wizz Air та Blue Air.
Пасажири, що прибувають в аеропорт Бове-Тіль можуть дістатися Парижа шаттлом, що курсує кожні 20 хвилин після прибуття чергового рейсу. Вартість проїзду в один бік - 18 евро, а час у дорозі складає приблизно 1 годину 15 хвилин. Кінцева зупинка шаттла у Парижі - бульвар Першинга (Boulevard Pershing), поблизу якої розташована станція першої лінії паризького метро Порт Майо (Porte Maillot)
Окрім шаттла, дістатися Парижа можливо поїздом, що курсує від залізничного вокзалу Бове (4 км від аеропорту).
ПОДІЛИТИСЯ: