17.10.2019
SkyUp Airlines відкриває нові рейси зі Львова
SkyUp Airlines відкриває нові рейси зі Львова
Починаючи з 17 жовтня, український лоукост перевізник SkyUp Airlines розпочав виконання внутрішніх регулярних рейсів за маршрутами Львів-Київ та Львів-Харків.
Вартість квитка до Києва починається від 508 грн (час у польоті - 1 година), до Харкова від 628 грн (час у польоті 1год. 50 хв)
У період до 26 жовтня, авіакомпанія виконуватиме рейси зі Львова за обома маршрутами двічі на тиждень, а починаючи з 27 жовтня, частота рейсів між львівським аеропортом імені Данили Галицького та столичним Борисполем збільшиться до чотирьох щотижня.
Щодо львівського аеропорту, у SkyUp Airlines досить амбітні плани, адже протягом зимового періоду 2019-2020 перевізник планує виконувати рейси на регулярній основі одразу за 6 маршрутами : до рейсів , що вже стартували (Київ, Харків та Прага), до кінця року додадуться Шарджа (у жовтні), Париж - Бове та Тель Авів (з листопада).
Саме з цієї причини авіакомпанія прийняла рішення відкрити у львівському аеропорту свою третю базу.
"З 25 жовтня один з наших літаків базуватиметься у Львові, отже ми станемо першою авіакомпанією, що відкриє тут свою базу"- повідомив генеральний директор SkyUp Airlines Євгеній Хайнацький.
Квитки на рейси можна придбати на сайті авіакомпанії SkyUp Ailrines  
ПОДІЛИТИСЯ: