17.01.2020
SkyUp Airlines скасовує регіональну програму рейсів до Шарджи
SkyUp Airlines скасовує регіональну програму рейсів до Шарджи
Український лоукост перевізник SkyUp Airlines повідомив про скасування регіональної програми рейсів до Шарджи (ОАЕ), починаючи з 01 лютого 2020 року . Нагадаємо, що з кінця жовтня 2019 року авіакомпанія започаткувала регулярні рейси двічі на тиждень до міжнародного аеропорту Шарджа з трьох українських міст - Запоріжжя, Львова та Харкова.
Основною причиною такого рішення стала заборона Державіаслужби України від 09.01.2010 використовувати для польотів повітряний простір Ірану та Іраку для всіх українських авіакомпаній. У зв'язку з цим тривалість рейсів між Україною та ОАЕ збільшилась на 2-3 години, в тому числі через вимушену технічну посадку в проміжному аеропорту для додаткової заправки.
"З метою безпеки польотів та у зв'язку із наказом Державіаслужби України ми змінили маршрут під час виконання рейсів між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами - наразі наші літаки прямують повітряним простором Єгипту та Саудівської Аравії, крім того ми робимо зупинку у турецькій Анталії для дозаправки. Ці додаткові заходи збільшують тривалість рейсів мінімум на 3 години, що спричиняє певні незручності для пасажирів, а також стає причиною змін у розкладі інших наших рейсів в аеропортах прибуття - Запоріжжі, Львові та Харкові " - прокоментував ситуацію щодо скасування польотної програми співвласник SkyUp Airlines Олександр Альба.
У разі зміни ситуації щодо використання повітряного простору Ірану та Іраку, перевізник готовий повернутися до виконання скасованих рейсів.
Наразі на маршруах між Україною та ОАЕ працюють 5 авіакомпаній, що у сукупності виконують 39 щотижневих рейси (про що йшлося у №165 UTG "Стрімка втеча до Еміратського літа") : три українські, які змущені змінити свої маршрути через наказ Державіаслужби та дві арабські. Окрім SkyUp Airlines, про невизначеність з подальшою долею рейсів Київ-Дубай через збільшення тривалості маршруту заявили в МАУ. Чартерна авіакомпанія AZUR air Ukraine , що виконує рейси між Києвом та аеропортом Аль Мактум (DWC), не коментує ситуацію та продовжує виконання рейсів з технічною посадкою в єгипетській Хургаді. Щодо flydubai та Air Arabia, обидві авіакомпанії продовжують виконувати рейси до України, використовуючи повітряний простір Ірану, хоча й дещо змінили маршрути слідування цією країною.
ПОДІЛИТИСЯ: