24.09.2020
SkyUp Airlines пропонує авіаквитки до Занзібару
SkyUp Airlines пропонує авіаквитки до Занзібару
SkyUp Airlines анонсує мждливість придбання квитків на чартерний рейс з Києва до Занзібару на сайті перевізника - повідомляє пре-служба.

Тиждень тому про початок продажу турів до африканського Занзібару оголосив туроператор Join UP! Рейси мають розпочатись з 24 жовтня на літаках Boeing 737-900 авіакомпанії SkyUp Airlines.

Частота польотів двічі на тиждень - по середах та суботах, тривалість рейсу майже 10 годин з урахуванням часу на технічну посадку в єгипетському аеропорту Луксор. Візу до Занзібару можливо отримати по прибуттю за 50 дол.США.

Незважаючи на чартерний статус рейсу, авіакомпанія пропонує придбання квитків в обидва напрямки (обов'язкова умова) на власному сайті за мінімальною ціною 19311 грн, без урахування багажу.

Подорож до Занзібару, який є автономною територією африканської Танзанії, не потребує жодних карантинних заходів, в тому числі ПЛР-тестування. Наразі Танзанія перебуває у "червоному" переліку МОЗ України, отже після повернення необхідна 14-денна самоізоляція або ПЛР-тест на коронавірус з негативним результатом.
ПОДІЛИТИСЯ: