28.10.2019
SkyUp Airlines полетіла до Запоріжжя та відкрила продаж квитків на літній період 2020
SkyUp Airlines полетіла до Запоріжжя та відкрила продаж квитків на літній період 2020
Українська бюджетна авіакомпанія SkyUp Airlines відсьогодні розпочала виконувати внутрішні рейси за маршрутом Київ (Бориспіль - F) - Запоріжжя. Рейси виконуватимуться чотири рази на тиждень , мінімальна вартість квитка в один бік- 519 грн.
Цей маршрут став шостим для SkyUp Airlines рейсом в межах України. Наразі авіаперевізник виконує польоту за маршрутом Київ-Львів, Київ-Харків та Львів-Харків, а з початком літньої навігації 2020 відновить рейси Київ-Одеса та Харків-Одеса, які були започатковані влітку 2019 року.
Крім внутрішніх рейсов, SkyUp Airlines відкрила продаж квитків на міжнародні рейси літнього розкладу 2020. На сайті авіапереізника доступні для бронювання квитки на 30 регулярних напрямків з Києва, Харкова, Львова, Одеси та Запоріжжя до країн Європи, Кавказського регіону та Близького Сходу, а саме :
з Києва: Батумі, Тбілісі, Єреван, Ларнака, Неаполь, Катанія, Аліканте, Барселона, Пардубіце, Париж (Бове), Ніцца, Турин, Варна, Бургас, Пальма-де-Майорка, Тенерифе, Ріміні
з Харкова: Ріміні, Ларнака, Париж (Бове), Барселона, Прага
зі Львова: Тель-Авів, Прага, Париж (Бове)
з Одеси: Єреван, Ріміні, Барселона
із Запоріжжя: Барселона, Тель-Авів
«Ми вже відкрили продаж квитків на сезон літньої навігації 2020. Це ті напрямки, про які ви вже знаєте і, можливо, навіть літали разом із нами. І це лише початок. У наших планах – розширення карти польотів SkyUpAirlines на внутрішніх та міжнародних маршрутах з міст України. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб кожен українець міг зручно і доступно подорожувати на комфортних літаках», – прокоментував новину генеральний директор SkyUp Airlines Євгеній Хайнацький.

ПОДІЛИТИСЯ: