30.01.2020
SkyUp Airlines підсумовує 2019 рік та анонсує плани на 2020
SkyUp Airlines підсумовує 2019 рік та анонсує плани на 2020
Більше 12 тисяч рейсів, майже 2 млн пасажирів, модернізовані літаки та нові міжнародні і регіональні напрямки: таким був 2019 у SkyUp Airlines

2019 рік SkyUp Airlines у цифрах

Минулого року SkyUp Airlines виконали 12 198 рейсів та перевезли 1 709 632 пасажира. Частки регулярних і чартерних рейсів у загальному обсязі перевезень майже однакові.
У 2019 році компанія значно розширила регіональну та міжнародну польотну програму. Літаки SkyUp почали курсувати між Києвом, Запоріжжям, Одесою, Харковом і Львовом. Із Києва та регіонів відкрилося майже 40 напрямків — розширили карту пунктів призначення та відкрили нові країни Європи (Італія, Франція, Іспанія, Греція, Португалія, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Австрія, Албанія), Кавказу (Грузія, Вірменія), Близького Сходу (Єгипет, Ізраїль) і Південної Азії (Шрі-Ланка).
Найпопулярнішими напрямками регулярних рейсів стали Барселона, Тбілісі, Батумі. А чартери найчастіше літали до Шарм-ель-Шейху, Хургади, Анталії.

SkyUp Airlines поповнює авіапарк літаками Boeing та готує льотні команди

За минулий рік флот лоукостера поповнився 5-ма літаками. Зараз у парку авіаперевізника 10 середньомагістральних літаків Boeing. З них 6 суден типу Boeing 737-800 NG на 189 місць, 2 Boeing 737-700 NG на 149 місць та 2 літака Boeing 737-900 ER на 215 місць.
Також у 2019 компанія розширила можливості базування своїх літаків. Тепер вони розміщуються не тільки в терміналі F аеропорту «Бориспіль», але й в аеропортах Харкова, Львова і Запоріжжя.
На бортах літаків авіаперевізника працюють 77 командирів, 92 других пілоти та 299 бортпровідників. Всього команда SkyUp Airlines нараховує 667 спеціалістів. Продовжує працювати власна кадетська школа з підготовки пілотів та програма підготовки бортпровідників.
У 2019 році команда бортпровідників поповнилася 192 новими співробітниками, з яких 82 людини пройшли підготовку з нуля. Команда пілотів SkyUp Airlines практично подвоїлася: до компанії приєдналися 39 нових командирів та 43 других пілоти. З них 27 закінчили кадетську школу SkyUp і 6 пройшли програму з підвищення кваліфікації та стали командирами повітряного судна.
На крилах SkyUp Airlines зручно, безпечно та екологічно

SkyUp прагне, щоб подорожі були комфортними і приємними. Тому на бортах всіх повітряних суден було встановлено тонкі крісла британської марки Acro. Завдяки цьому оновленню простору між кріслами стало більше, і пасажири почувають себе на борту зручніше.
Також авіаперевізник оснастив усі свої літаки роздвоєними закінцівками крила — вінглетами Split Scimitar®. Ця інноваційна модифікація сприяє покращенню аеродинаміки літаків та забезпечує економію палива. За рік літак з такими вінглетами економить 225 тис. літрів пального і на 586 тон зменшує викиди вуглецю в атмосферу.

Celebrate your flight* на борту

Незважаючи на лоукост-модель, усім пасажирам міжнародних рейсів SkyUp Airlines безкоштовно пропонують воду та декілька видів соку. А завдяки новому меню у концепції Celebrate your flight* усі пасажири авіаперевізника можуть відсвяткувати кожен свій політ смачними стравами та напоями. У меню SkyBox — гарніри з м’ясом/птицею/рибою, салати, вегетаріанські страви, десерти, спеціальне дитяче меню, тематичні набори на зразок французького сніданку чи для святкування романтичної події, а також холодні, гарячі напої та алкоголь відомих брендів.
Послуга харчування SkyBox доступна для передзамовлення під час покупки квитка онлайн на сайті авіаперевізника або може бути придбана вже на борту. Меню було розроблене у співпраці з відомою австрійською компанією Do&Co, що спеціалізується на послугах авіакейтерингу та обслуговує понад 50 авіакомпаній зі всього світу.

Карта маршрутів і розклад польотів на власному онлайн-табло

Пасажири SkyUp Airlines можуть слідкувати за літаками компанії, що перебувають у небі, прямо з сайту авіаперевізника. У секції «Онлайн-табло» доступна інтерактивна карта маршрутів. Там же можна ознайомитися із розкладом найближчих рейсів компанії.

Плани на 2020 рік

Компанія продовжить рух уперед: розвиватиме флот, збільшуватиме команду, розширятиме карту польотів Україною та міжнародними напрямками. У 2020 SkyUp Airlines планує поповнити свій авіапарк ще 2-ма літаками Boeing. Уже навесні-влітку географія польотів почне розширятися за рахунок більше 30 нових напрямків із Києва та регіонів — до Італії (Рим, Болонья, Бергамо, Ламеція-Терме, Неаполь, Барі, Піза, Ріміні), Греції (Закіф, Корфу, Іракліон), Португалії (Лісабон), Іспанії (Барселона), Ізраїлю (Тель-Авів), Болгарії (Бургас), Грузії (Батумі, Тбілісі), Кіпру (Ларнака).
Також у планах — запустити онлайн реєстрацію.
Генеральний директор SkyUp Airlines Євгеній Хайнацький: «SkyUp — це про любов. До людей. До подорожей. До авіації. На цьому фундаменті побудована наша команда. Це мотивує нас працювати з великим натхненням, ставити сміливі цілі та досягати їх. Менш ніж за два роки своєї діяльності ми вже заявили про себе як один з найдинамічніших авіаперевізників у Європі. Ми задали собі високий темп і зупинятися не збираємося. Будемо продовжувати зростати — розширювати географію, покращувати існуючі та пропонувати нові сервіси. Адже наша місія залишається незмінною — робити подорожі для українців більш доступними та комфортними».

ПОДІЛИТИСЯ: