07.10.2020
SkyUp Airlines оптимізує польотну програму до Еміратів
SkyUp Airlines оптимізує польотну програму до Еміратів
Фото : Юра Танчин
У зв'язку з недостатнім пасажирським попитом авіакомпанія SkyUp Airlines оптимізує програму польотів до Об'єднаних Арабських Еміратів - кількість рейсів з Києва зменшено, регіональні програми скасовано.

Український лоукост перевізник SkyUp Airlines вимушений адаптувати свої плани щодо польотів в ОАЕ відповідно до поточного пасажирського попиту та враховуючи конкурентну ситуацію з боку інших авіакомпаній.

Ще у серпні , анонсуючи зимовий розклад 2020-21, авіакомпанія планувала розпочати польоти з Києва до Дубай наприкінці вересня двома рейсами на тиждень, а вже з 25 жовтня збільшити частоту до п'яти щотижневих рейсів. Станом на сьогодні, вересневу частоту польотів - два рейси на тиждень - подовжено щонайменше до 7 листопада, а п'ять рейсів на тиждень авіакомпанія розпоне виконувати не раніше 24 грудня 2020 року.

Щодо регіональних маршрутів, які були заплановані з 24 жовтня - по два щотижневих рейси з Харкова та Львова, станом на сьогодні обидва скасовані.

Ймовірна оптимізація польотної програми з України до Еміратів була лише питанням часу, адже кількість заявлених рейсів цієї зими навіть перевищила минулорічний трафік. Окрім SkyUp Airlines протягом зимового періоду 2020-21 рейси до Еміратів виконуватимуть МАУ (до Дубай, 7 рейсв на тиждень), flydubai (до Дубай, 14 рейсів на тиждень з Києва та 2-3 рейси з Одеси), AZUR air Ukraine (до Дубай, 3 рейси на тиждень) та Air Arabia (до Шарджі, 4 рейси на тиждень)

Починаючи з 3 жовтня влада ОАЕ змінила процедуру перетину кордону для іноземців, що прямують з 54 країн, в тому числі з України. Починаючи з цієї дати, всі пасажири мають надати підтвердження про негативний ПЛР-тест на Covid-19, що зроблений протягом 96 годин до перетину кордону, а також зробити повторне безкоштовне тестування по прибуттю в аеропорт Дубай (DXB).
ПОДІЛИТИСЯ: