03.09.2019
SkyUp Airlines анонсує регулярні рейси до Арабських Еміратів
SkyUp Airlines анонсує регулярні рейси до Арабських Еміратів
Приємна новина від українського лоукост перевізника SkyUp Airlines для мешканців Західної та Східної України. З кінця жовтня авіакомпанія розпочне регулярне сполучення між Шарджою (Об'єднані Арабські Емірати) та відразу трьома регіональними аеропортами в Україні. 
25 жовтня відбудеться перший рейсів з Харкова, а далі двічі на тиждень, по вівторках та п'ятницях. Днем пізніше, 26 жовтня до ОАЕ відправляться мешканці Львова (надалі рейс виконуватиметься також двічі на тиждень, по середах та суботах), а третім українським містом стане Запоріжжя з його оновленим аеропортом. Звідти перший рейс до Шарджи відправиться 27 жовтня, а потім з тією ж частотою, що з інших українських міст, по четвергам та неділям. 
Наразі, інформація про продаж авиаквитків на заявлені регулярні рейси на сайті авіакомпанії відсутня. Натомість, стратегічний партнер, туроператор Join UP! вже розпочав продаж турпакетів з урахуванням квитків на вказані рейси. Мінімальна вартість туру на перші дати вильоту становить близько 14360 грн на 1 особу (вартість включає авіаквиток, трансфер, проживання в готелі, сніданок, медичне страхування).
Варто зазначити, що навесні цього року авіакомпанія вже мала досвід виконання рейсів до Шарджи з Харкова.
Нагадаємо, що в останній день 2017 року українці отримали право на безвізові подорожі до ОАЕ : спочатку ця норма стосувалась власників біометричих паспортів, згодом до них приєднались володарі звичайних закордонних паспортів.
  
ПОДІЛИТИСЯ: