25.11.2020
SkyUp Airlines анонсує літній розклад 2021
SkyUp Airlines анонсує літній розклад 2021
SkyUp Airlines анонсував літній розклад 2021 року: планується більше 60 напрямків до 21 країни світу - повідомили в прес-службі перевізника.

Відсьогодні авіакомпанія розпочала продаж квитків на рейси до 21 країни, від континентальної Європи до Близького Сходу, щонайменше втричі більше маршрутів з Києва та регіонів, зручні графіки польотів — таким SkyUp планує літній сезон-2021.

НОВІ Й УЛЮБЛЕНІ НАПРЯМКИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ
На додачу до вже знайомих та улюблених Франції, Італії, Греції, Чехії, Грузії, Іспанії, Болгарії, Кіпру, Вірменії, Албанії, Туреччини, Ізраїлю наступного літа авіакомпанія розпочне літати до Португалії, Польщі, Німеччини, Данії, Йорданії, Швеції, Сербії, Нідерландів та Словаччини.

ДОЗВОЛЬТЕ СОБІ ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ
Важливим доповненням до напрямків літнього розкладу 2021 стане різноманіття міст у країнах прильоту. SkyUp Airlines пропонує скористатися можливістю та забронювати окремо прибуття в один аеропорт, а виліт додому вже з іншого. Наприклад, подорож до Франції можна розпочати з Києва до Парижа (Бове) , а до України повернутись з Ліона чи Ніцци. Це саме стосується маршрутів до/з Грузії, Італії або Іспанії.

НЕ ТІЛЬКИ З КИЄВА, АЛЕ Й З РЕГІОНІВ
У літній програмі-2021 вже заплановано більше 60 маршрутів, з них 50% — не тільки з Києва, але й з регіонів, бо мобільність у пересуванні має бути не розкішшю, а доступною для всіх.
У планах SkyUp Airlines — польоти із Запоріжжя до Грузії, Греції, Чехії, Іспанії, Туреччини та Кіпру. Зі Львова до Грузії, Греції, Чехії, Італії, Іспанії, Туреччини, Болгарії, Франції та Ізраїлю. З Харкова до Грузії, Греції, Чехії, Італії, Іспанії, Болгарії та Кіпру. З Одеси до Грузії, Чехії, Іспанії, Туреччини, Вірменії та Нідерландів.
ПОДІЛИТИСЯ: