21.05.2020
SkyUp Airlines : два роки в небі
SkyUp Airlines : два роки в небі
Український лоукоcт перевізник SkyUp Airlines сьогодні святкує другу річницю з дати першого польоту. Саме 21 травня 2018 року, літак авіакомпанії, який на той момент ще не був пофарбований у фірмові кольори, виконав свій перший рейс із столичного аеропорту Київ імені Сікорського до єгипетського Шарм-ель-Шейху.

За другий рік польотів SkyUp виконав 10 940 рейсів та перевіз 1 721 221 пасажира, подвоївши свої минулорічні результати — 5 203 рейси та 870 000 пасажирів відповідно.
До п’ятірки найпопулярніших напрямків регулярних рейсів увійшли Тбілісі, Барселона, Батумі, Ларнака, Аліканте. Чартери найчастіше літали до Шарм-ель-Шейху, Хургади, Монастиру, Анталії і Тивату.
Британський вісник The Anker Report відніс SkyUp Airlines до числа найдинамічніших авіакомпаній Європи за швидкістю зростання маршрутної мережі протягом 2018-2019

РОЗШИРЕННЯ АВІАПАРКУ
Свій другий рік SkyUp починав з восьми літаків Boeing. За неповний рік перевізник отримав ще три літаки. Сьогодні в авіапарку 11 середньомагістральних повітряних суден Boeing :
● два літака Boeing 737-700 NG на 149 місць;
● шість літаків Boeing 737-800 NG на 189 місць;
● три літака Boeing 737-900 ER на 215 місць.
Карта базування літаків також розширилася. До хабу в Борисполі та бази у Харкові, відкритих у перший рік роботи, додалися бази у Львові та Запоріжжі.

КАРТА ПОЛЬОТІВ РОЗШИРЯЄТЬСЯ
За рік програма польотів розширилася з 31 до 45 регулярних та з 15 до 74 чартерних внутрішніх і міжнародних напрямків. Нажаль, через запровадження карантину запуск ще більш ніж 20 регулярних напрямків відкладено.

РЕЙСИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
Коли постало питання про евакуацію наших співгромадян, авіакомпанія виконала два евакуаційні рейси на замовлення держави — до Вуханя у лютому та до Венеції у березні.
Після закриття кордонів авіакомпанія організувала спецрейси, щоб дати можливість повернутися українцям, які не встигли. У березні-травні SkyUp виконав близько 150 нерегулярних комерційних спеціальних рейсів, якими до своїх домівок повернулися понад 26 000 людей.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ
Під час карантину SkyUp запустив новий напрям діяльності — вантажні перевезення. У березні авіакомпанія отримала від Державіаслужби ліцензії і дозволи на перевезення широкого асортименту вантажів і товарів, включно з небезпечними, до будь-якої країни світу


  
ПОДІЛИТИСЯ: