12.01.2021
Шрі Ланка додатково тестуватиме пасажирів на Covid-19
Шрі Ланка додатково тестуватиме пасажирів на Covid-19
Через нову хвилю поширення пандемії Covid-19 на Шрі Ланці вдаються до додаткових карантинних обмежень - повідомляє місцеве інформагентство Adaderana.

Управління цивільної авіації Шрі Ланки повідомило, що відтепер всі пасажири, що прямують до країни (власники паспортів Шрі Ланки та іноземних країн) мають отримати попередній дозвіл на в'їзд від Міністерства закордонних справ або дипломатичної місії Шрі-Ланки у своїй країні.

Отримані дозволи будуть направлятись безпосередньо до Управління цивільної авіації Шрі Ланки (CAASL), яке інформуватиме авіакомпанії щодо можливості виписки авіаквитків відповідним пасажирам - йдеться у сьогоднішньому повідомленні.

CAASL запровадило єдину електронну адресу caaslpax@caa.lk, за якою пасажири можуть звертатись з питань отриманного дозволу. В управлінні наголошують, що отриманий дозвіл не є в'їздною візою та запроваждений винятково у зв'язку з карантинними заходами.

Крім того, в профільних туристичних групах з'явилась інформація щодо додаткового тестування пасажирів, які планують відпочинок на Шрі-Ланці : окрім обов'язкового ПЛР-тесту за 72 години до вильоту та повторного тесту по прибуттю, додається тестування на 5 день перебування на острові та за 96 годин до зворотнього рейсу (у разі перебування більше 11 днів). Всі тестування здійснюються за рахунок пасажирів.
ПОДІЛИТИСЯ: