29.06.2020
Шрі - Ланка не відкриється для туристів з 01 серпня
Шрі - Ланка не відкриється для туристів з 01 серпня
Незважаючи на мінімальну кількість активних випадків захворювання на COVID-19, Шрі - Ланка відтерміновує початок регулярного міжнародного авіасполучення - повідомляє видання Newswire.lk

Станом на сьогодні епідеміологічна ситуація в країні контрольована : за весь період виявлено лише 2000 випадків захворювання, 11 з яких виявились летальними, а починаючи з 01 червня не зафіксовано жодного. З середини травня Шрі - Ланка поступово виходить з локдауна, а з 01 серпня в країні мали відкрити міжнародний аеропорт для відновлення регулярних міжнародних авіарейсів.

Однак , авіаційна влада країна прийняла рішення переглянути лату відновлення авіасполучення. За словами очільника Управління аеропортів Шрі - Ланки, наразі більш актуальним є питання повернення громадян країни - експатів додому .
"Ми повернули додому вже 12.000 ланкійців, але ще 40.000 очікують на повернення" - каже він.
Природно, що це рішення викликало хвилю обурення серед представників туристично галузі, які вжили необхідних санітарних заходів та очікували на перших іноземних гостей, починаючи з 01 серпня. Це безумовно збільшить фінансові проблеми галузі, яка вже четвертий місяць потерпає від наслідків COVID-19 та унеможливлення міжнародних туристичних подорожей.
ПОДІЛИТИСЯ: