05.03.2021
Сейшели відкриються для всіх з 25 березня
Сейшели відкриються для всіх з 25 березня
Сейшельські острови відкриваються для міжнародного туризма незалежно від наявності вакцинації від коронавірусу - про це рішення оголосив Міністр закордонних справ та туризму країни.

04 березня Міністр закордонних справ та туризма Сейшельських островів Сільвестр Радегонде повідомив, що починаючи з 25 березня країна відкриється для міжнародного туризма незалежно від наявності довідки про вакцинування від Covid-19. Виняток поки що стосуватиметься ПАР , рішення щодо якої буде переглядатись.

Туристи, що прибуватимуть На Сейшели мають надати підтверждення негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус, що зроблений не раніше 72 годин до вильоту. Карантинний період , заборона на внутрішні переміщення та необхідність мінімального перебування в одному об'єкті розміщення по прибуттю також будуть скасовані.

Міністр додав, що незважаючи на вказані послаблення, всі туристи, що прибуватимуть на Сейшели, мають дотримуватись санітарних заходів, в тому числі носіння захисних масок та зберігати необхідну соціальну дистанцію.
Нові правила також дозволятимуть туристам користуватись всією інфраструктурою готелів, в яких вони перебуватимуть, в тому числі барами, басейнами та дітячими клубами.

На думку Міністра таке рішення стало можливим завдяки агресивній кампанії з вакцинації, яка розпочалась на островах з початку поточного року.
"Кампанія з вакцинування проходить доволі успішно. Уряд робить все необхідне аби захистити місцеве населення. Зараз ми досягли тієї стадії коли можемо відкрити свої кордони з метою відновлення власної економіки" - підкреслив Сільвестр Радегонде.
З нагоди відкриття Сейшельських островів для масового міжнародного туризма, авіакомпанія Emirates збільшує частоту польотів з Дубая до міжнародного аеропорту Мае до щоденної.
Українські пасажири зможуть відвідати Сейшельські острови, скориставшись зручними стикувальними рейсами з Києва та Одеси до Дубай авіакомпанії flydubai.
ПОДІЛИТИСЯ: