10.03.2021
Ryanair запропонує зручний Covid-19 Certificate Wallet
Ryanair запропонує зручний Covid-19 Certificate Wallet
Авіакомпанія Ryanair запровадила нову послуги для своїх пасажирів Covid-19 Certificat Wallet - повідомляє прес-служба лоукост № 1 в Європі.

10 березня Ryanair запустила Covid-19 Certificate Wallet - новий додаток, що доступний лише у мобільному застосунку. Відтепер пасажири Ryanair можуть завантажувати свої негативні результати ПЛР-тестів, сертифікати про щеплення від коронавірусу та інші документи щодо Covid-19, які можуть знадобиться під час подорожі до країн ЄС цього літа.

В Ryanair впевнені, що програма вакцинації від Covid-19, яка зараз активно запроваджується у багатьох країнах, дозволить зняти обмеження щодо авіаперевезень до ЄС вже влітку 2021, а C-19 Certificate Wallet допоможе зробити ці подорожі безпроблемними та полегшить пред'явленя відповідних документів в аеропортах вильоту та призначення.
Директор з маркетингу Ryanair Дара Брейді каже : "Ми дуже раді запустити цей додаток , готуючись до повернення сімейних подорожей Літо-21. C-19 Certificate Wallet забезпечить наявність всіх необхідних документів в одному місці та полегшить проходження процедур контролю нашим пасажирам. Розклад літніх 2021 рейсів анонсовано , отже ми сподіваємось, що завдяки вакцинації населення від Covid-19 обмеження щодо подорожей до країн ЄС будуть скасовані або принаймні пом'якшені. Отже з нетерпінням очікуємо на пасажирів, що прямуватимуть цього літа на відпочинок до курортів Іспанії, Італії, Португалії та Греції ".
Нагадаємо, що через заборону на туристичні подорожі з України до країн ЄС через карантинні обмеження, станом на сьогодні Ryanair скасувала українські маршрути до кінця квітня - травня 2021 року.
ПОДІЛИТИСЯ: