15.09.2019
Ryanair вважає себе Cleanest & Greenest авіаційною групою Європи
Ryanair вважає себе Cleanest & Greenest авіаційною групою Європи
Кожен пасажир Ryanair впевнений, що він має нагоду скористатись найнижчими тарифами серед европейських лоукост перевізників. А чи знають пасажири Ryanair, що окрім цього , вони користуються послугою авіакомпанії з найнижчим у Європі показником шкідливих викидів ?
Оскільки на долю авіації приходиться приблизно 2% від всіх шкідливих викидів на планеті, індустрія має відігравати провідну роль у знижені цих показників. На сьогодні авіаіндустрія сплачує шалені суми податків на збереження навколишнього середовища. Тільки Ryanair цього року має сплатити близько 630 мільйонів евро environmental taxes у Європі.   
Серед основних перевізників на континенті Ryanair має найнижчий показник викидів вуглецю : 66 г вуглекислого газу на кожний пасажирокилометр польоту.
Цього показника вдалося досягти завдяки експлуатації одного з наймолодших за віком флотів (середній вік літаків - 6 років), найвищого фактору завантаженності (load factor) - 97% від загальної кількості запропонованих місць та використання найефективніших за витратою палива двигунів.
Ryanair взяла на себе зобов'язання скоротити обсяги викидів вуглецю , у зв'язку з чим інвестувала більш, ніж 20 млрд доларів на придбання нових літаків. Це дозволить зменшити на 10% шкідливі викиди вуглецю до 2030 року та знизити шумовий рівень ще на 40%    
ПОДІЛИТИСЯ: