19.06.2019
Ryanair виконав перший рейс за маршрутом Одеса-Краків
Ryanair виконав перший рейс за маршрутом Одеса-Краків
19 червня, Ryanair, авіакомпанія №1 в Європі, відсвяткувала свій перший рейс з Одеси до Кракова, який буде виконуватись два рази на тиждень. Краків — перший з шести анонсованих авіакомпанією напрямків. З жовтня 2019 року в рамках зимового розкладу додасться Берлін (Німеччина), Вроцлав (Польща), Гданськ (Польща), Катовіце (Польща) та Познань (Польща).
«Ми раді відкрити новий рейс Одеса-Краків у рамках нашого літнього розкладу на 2019 рік. На честь відкриття маршруту ми оголошуємо розпродаж квитків з Одеси всього за €28,99 для подорожей з вересня по листопад 2019 року. Квитки за такою вартістю доступні на офіційному сайті Ryanair.com до 21 червня (до півночі п'ятниці). Замовляйте квитки вже зараз, щоб не пропустити їх за такою вигідною ціною», — поділилася приємними новинами представниця Ryanair Ольга Павлонка.
Директор Одеського аеропорту Павло Прусак у свою чергу підкреслив, що старт рейсів з Одеси найбільшого лоукостера в світі — це велика авіаційна подія для Одеси і Південного регіону. “Ми продовжуємо активно працювати над тим, щоб подорожі для пасажирів ставали ще більш доступними.”
ПОДІЛИТИСЯ: