11.09.2019
Ryanair та Wizz air продовжують боротьбу за Україну
Ryanair та Wizz air продовжують боротьбу за Україну
"Catch me if you can" - здається саме цю назву відомого фільму з Леонардо ді Капріо та Томом Хенксом, доречі теж в якійсь мірі про авіацію, запровадили в якості розвитку бізнес моделі в Україні два найбільших лоукост авіаперевізника Європи - Ryanair та Wizz air.
Ще не вщухли пристрасті щодо спільного початку польотів до Одеси з п'ятьма однаковими маршрутами (переважно до Польщі), як протягом останніх двох днів обидва лоукости анонсували рейси до Будапешту з двох українських аеропортів. З червня 2020 року Wizz air з'єднає угорську столицю зі Львовом та Харковом , а з 29 березня (традиційно - анонсували пізніше за конкурента, розпочнуть літати раніше) ірландська Ryanair додасть Будапешт до свого розкладу рейсів зі Львова. 
Крім того, з нагоди продовження експансії на ринок Центральної та Східної Європи, відсьогодні Ryanair оголосовив розпродаж квитків до опівночі 13 вересня, за ціною 9,99 євро для подорожей аж до кінця грудня 2019 року.
До речі, продаж квитків до Будапешта вже розпочато : так, Wizz air пропонує мінімальну вартість на перший рейс 03 червня зі Львова до Будапешта - 1155 грн, із Харкова (на рейс 01 червня) - 1255 грн. Ірландським лоукостом можливо долетіти до угорської столиці прблизно за 365 грн (12,99 евро)  
Цікаво чи розпочнуться подібні баталії на італійсько-іспансько-французському напрямку у разі , якщо вихід Британії з ЄС дійсно стане останньою перешкодою у спорі щодо Гібралтара та Договір про "відкрите небо" між Україною та ЄС таки буде підписано.
ПОДІЛИТИСЯ: