06.07.2020
Ryanair розпочав програму польотів між Україною та Італією
Ryanair розпочав програму польотів між Україною та Італією
Авіакомпанія Ryanair, лоукост-перевізник №1 у Європі відсьогодні розпочинає програму польотів між Україною та Італією. Перший рейс, який прибув з Бергамо, об 11.20 здійснив посадку в столичному "Борисполі" та вже за 40 хвилин відлетів у зворотньому напрямку.

Сьогодні на літаки Ryanair з Італії також очікують в аеропортах Львова, Одеси та Харкова. Загалом, ірландский лоукост планує виконання італійських маршрутів за наступним графіком :

з Києва : до Рима (з 06 липня), Мілана-Бергамо (з 06 липня), Болоньї (з 07 липня) та Катаньї (з 07 липня);
зі Львова : до Болоньї (з 06 липня), Мілана-Бергамо (з 07 липня) та Рима (з 08 липня);
з Одеси : до Мілана-Бергамо (з 06 липня), Болоньї (з 06 липня) та Рима (з 08 липня);
з Харкова : до Мілана-Бергамо (з 6 липня).

Нажаль , станом на сьогодні українські пасажири з біометричними паспортами не можуть скористатись регулярними рейсами до країн-членів ЄС, в тому числі до Італії. Рішенням Єврокомісії зовнішні кордони для більшості третіх країн, в тому числі й для України, залишаються закритими після 01 липня , а рішення може бути переглянуте не раніше 15 липня.

Але є й приємна новина : для тих пасажирів, що повертатимуться рейсами з Італіїї до України, самоізоляція та тестування на Covid-19 не потрібні, адже станом на сьогодні Італія входить до переліку країн з так званої "зеленої зони" та має показник активних випадків на 100 тис. населення , що дорівнює 24,2.

ПОДІЛИТИСЯ: