27.05.2020
Ryanair повернеться до України влітку із скороченою мережею маршрутів
Ryanair повернеться до України влітку із скороченою мережею маршрутів
Ірландський лоукост перевізник Ryanair оголосив, що не планує поновлення своїх операцій раніше початку липня цього року. В цей період авіакомпанія планує повернутись й до України, але "доковідна" мережа маршрутів зазнає суттєвого скорочення. Про це свідчить інформація з сайту перевізника. 

До початку карантину Ryanair виконував рейси до п'яти українських аеропортів, кожен з яких, нажаль, відчує наслідки зменшення попиту на авіаперевезення та скорочення маршрутів найбільшого лоукост перевізника Європи - з 48 українських маршрутів влітку відновиться лише 24, інші 17 маршрутів додадуться на початку зимової навігації 2020-21, а 7 напрямків взагалі зникнуть з розкладу.

Столичний аеропорт "Бориспіль" протягом літньої навігації залишить за собою 15 з 26 маршрутів, ще 8 маршрутів, з яких 4 - до сусідньої Польщі, з'являться у зимовому розкладі перевізника. Щодо скасованих напрямків, від двох з них - Стокгольм (Скавста) та Нюрнберг авіакомпанія планувала відмовитись ще до карантину, а третім скасованим напрямком стане Дюсельдорф - Веце.

Другий за кількістю рейсів Ryanair український аеропорт "Львів" ім. Данили Галицького влітку отримає 3 з 7 маршрутів перевізника, інші 2 (обидва - польські) авіакомпанія відновить восени, а маршрути Львів - Дюсельдорф та Львів - Познань будуть скасовані.

Аеропорт "Одеса" не втратить жодного з 7 запланованих маршрут авіакомпанії, але влітку відновляться лише 4 з них , інші 3 чекатимуть зимової навігації.

Серйозних втрат зазнає Харків : з 5 запланованих маршрутів влітку відновиться лише 1 (Будапешт), старт іншіх 3 відкладено до осені, а маршрут Харків - Варшава буде скасовано.

Херсонський аеропорт, останній доданий до української мережі Ryanair, залишиться з 1 маршрутом влітку (Відень), додасть 1 маршрут на зимовий період (Краків) та позбудеться 1 маршруту (Катовіце).

Рейси Ryanair , що відновляться у період літньої навігації, здебільшого виконуватимуться з частотою 1-2 рази на тижень. Виключення : Київ - Відень (3) та Київ - Штутгарт (4).
Якщо проаналізувати загальні тенденції в посткарантинній мережі українських маршрутів Ryanair, найбільших змін зазнала мапа польотів до Польщі - 12 маршрутів відновляться лише у зимовий період 2020-21 р., а 3 взагалі скасовано. Але варто згадати , що на відміну від класичних авіакомпаній, лоукост перевізники доволі часто приймають оперативні рішення щодо відновлення або скасування маршрутів в залежності від пасажирського попиту та ситуації на ринку перевезень у країні.
Раніше повідомлялось, що головний конкурент Ryanair в українському небі , угорська авіакомпанія Wizz air відновить свої українські маршрути з 16 червня, а з 1 липня планує розпочати польоти за 7 новими маршрутами та відкрити нову базу у Львові.

ПОДІЛИТИСЯ: