11.06.2019
Ryanair оголосила про угоду з Malta Air
Ryanair оголосила про угоду з Malta Air
Ryanair Holdings, найбільша авіаційна група в Європі, оголосила про погодження на придбання Malta Air, мальтійського авіаційного стартапу. Ця інвестиція дозволить Ryanair збільшити свою присутність на Мальті (3 млн. пасажирів на рік) та отримати низку неєвропейських маршрутів (Північна Африка) з Мальти.
Після завершення угоди, що заплановано на кінець червня 2019 р, Ryanair має здійснити наступні кроки :
- перевести 6 своїх літаків (вартість близько $600 млн.) , що базувались на Мальті, в мальтійський реєстр; 
- перепідписати трудові угоди з 200 членами екіпажей, що базувались на Мальті, з метою сплати останніми місцевих податків;
- збільшити протягом наступних трьох років кількість літаків до 10 одиниць та створити 350 робочих місць;
- змінити бренд своїх літаків на ліврею Malta Air до літа 2020 року;   
З нагоди цієї події, Майкл О'Лірі (Michael O'Leary), CEO Ryanair сказав :
"Ryanair вітає Malta Air з нагоди приєднання до авіаційної групи компаній, до якої наразі входять Buzz (Польща), Lauda (Австрія), Malta Air (Мальта) та власне Ryanair (Ірландія).
Malta Air з гордістю буде виконувати рейси під своїм існуючим ім'ям та мальтійським флагом до більш ніж 60 напрямків у Європі та Північній Африці. адже ми прагнемо збільшити кількість наших літаків на мальтійській базі проотягом наступних троьх років. 
Ryanair продовжить плідно співпрацювати з Malta Tourism Authority та зробить все можливе аби втілити бачення Прем'єр Міністра та Міністра туризма Мальти щодо збільшення цілорічного авіасполучення Мальти з усіма куточками Європи, що має підтримати туристичний сектор та бізнес країни в цілому".
Конрад Міззі (Konrad Mizzi), Міністр туризма Мальти зазначив :
"Відносини між Ryanair і Мальтою перетворилися на успішну співпрацю. Ми вітаємо прагнення Ryanair працювати і розвивати повноцінну авіакомпанію, що базується на Мальті, і яка сприятиме розвитку країни."
ПОДІЛИТИСЯ: