26.09.2020
Ryanair констатує падіння обсягів продажу квитків на кінець року
Ryanair констатує падіння обсягів продажу квитків на кінець року
Ірландський лоукост перевізник Ryanair фіксує суттєве падіння обсягів продажів квитків на рейси у листопаді та грудні поточного року - про це повідомив CEO авіакомпанії Майкл О'Лірі.

За словами очільника найпотужнішого лоукост перевізника Європи, статистика продажів на рейси, що виконуватимуться у листопаді та грудні наразі невтішна : кількість реалізованих квитків не перевищує 10% від звичайного обсягу.

Незважаючи на доволі розумний план подорожей розроблений країнами ЄС, який на думку О'Лірі має бути імплементовано з 13 жовтня, він звинувачує уряд Великобританії у некоректному управлінні ситуацією з карантинними обмеженнями для громадян Королівства, що постійно змінюються.
"Спочатку уряд Британії додає Португалію до переліку країн при поверненні з яких потрібно відбути карантин, за тиждень виключає її зі списку, натомість додає Грецію і т.і. За таких обставин пасажири не можуть бронювати квитки на рейси Ryanair, адже не мають впевненності, що їх подорож відбудеться без будь-яких обмежень. Було б чудово якби Британія погодилась підписати "дорожню карту" подорожей, що розроблена ЄС" - підкреслив CEO Ryanair.
Для стимулювання продажів квитків Ryanair запровадив безпрецеденту в своїй історії акцію : купуй квиток на рейс та отримуй ще один безкоштовно. Акція розповсюджується на певні рейси авіакомпанії та певні категорії тарифів на квитки.
Також, всім пасажири, що бронюватимуть квитки на рейси у жовтні та листопаді 2020, авіакомпанія надає можливість безкоштовної зміни дати польоту у разі запровадження будь-яких карантинних обмежень урядами країн. Ця умова діятиме до 21 березня 2021 року.

Незважаючи на негативні тенденції продажів, Ryanair продовжує свою експансію у країнах Європи та відкриває нові бази. Так, починаючи з 3 грудня авіакомпанія планує відкрити свою чергову базу у Франції - новим аеропортом стане Париж - Бове, де базуватимуться два літаки авіакомпанії. Зі своєї четвертої французької бази Ryanair планує виконувати рейси за 32 напрямками, а перші два будуть Манчестер та Пафос.

Нагадаємо, що у зв'язку із забороною іноземним громадянам перетинати кордон України, яка була запроваджена наприкінці серпня , Ryanair була вимушена скасувати низку українських маршрутів до кінця вересня. Наразі, український уряд не планує продовжувати термін заборони, отже з 28 вересня іноземці знов можуть відвідувати Україну, дотримуючь карантинних обмежень в залежності від країни прибуття.
ПОДІЛИТИСЯ: