09.06.2020
Ryanair дозволить змінити дати вильоту безкоштовно
Ryanair дозволить змінити дати вильоту безкоштовно
Ірландська Ryanair, лоукост авіакомпанія № 1 у Європі, сьогодні оголосила про скасування будь-яких доплат за зміну дати вильоту у квитках, що перебдачають подорож рейсами авіакомпанії протягом липня - серпня 2020 року.

Як відомо, починаючи з 01 липня авіакомпанія виконуватиме 1000 рейсів на день. Задля забезпечення максимального комфорту для пасажирів, авіакомпанія запровадила гнучкі умови придбання авіаквитків :
- починаючи з 10 червня, пасажири, що придбали квитки на рейси Ryanair протягом липня - серпня матимуть можливість змінити дату вильоту без застосування доплат на будь-яку іншу аж до 31 грудня 2020 року;
- зміна дат дозволяється лише за умови збереження оригінального маршруту, а подорож має завершитись до кінця поточного року. 
Дара Бреді, директор з маркетингу та дижиталу Ryanair прокоментувала сьогоднішню заяву перевізника : "У зв'язку з тим, що популярні серед туристів країни Італія, Португалія та Іспанія відчиняють свої двері для іноземного туризма , ми раді вітати пасажирів на борту наших літаків починаючи з 01 липня, відколи авіакмопанія виконуватиме 1000 рейсів на день. Окрім конкурентної ціни квитка, ми хочемо запропонувати своїм пасажирам максимальну свободу вибору на випадок, якщо їх плани раптом зміняться" 

Ймовірно запроваджена акція є частиною плану щодо цінових війн, про які йшлося в інтерв'ю CEO Ryanair Майкла О' Лірі.

ПОДІЛИТИСЯ: