28.05.2019
Ryanair презентувала україномовну версію сайту
Ryanair презентувала україномовну версію сайту
28 травня ірландська Ryaniar, авіакомпанія №1 в Європі, запустила новий україномовний веб-сайт, який дозволить українським споживачам та відвідувачам ще з більшою легкістю бронювати авіаквитки на www.ryanair.com/ua/uk за найнижчою ціною.
Новий україномовний веб-сайт Ryanair включає функцію «Пошук квитків», де споживачі зможуть знайти й забронювати авіаквитки за найнижчим тарифом, застосовуючи такі критерії пошуку, як ціна, маршрут та період подорожі.
Українські споживачі також можуть створити власний профіль і надійно зберігати свої платіжні та паспортні дані в обліковому записі MyRyanair, що дає можливість швидко отримувати доступ та легко бронювати квитки за найнижчими цінами Європи.
Авіапасажири зможуть вибрати будь-який з 28 маршрутів із Києва, Львова, Одеси та Харкова, включно з такими цікавими напрямками, як Барселона, Берлін, Лондон, Стокгольм та багато інших.
Ольга Павлонка, менеджер із питань комунікацій Ryanair в Центральній та Східній Європі, повідомила: «Ми з радістю запускаємо новий український веб-сайт, який дозволить ще більшій кількості українських споживачів бронювати авіаквитки за найнижчими цінами безпосередньо на www.ryanair.com/ua/uk/. Це підкреслює нашу рішучість до подальшого розвитку в Україні. Сподіваємося на продовження зростання маршрутної мережі, авіаперевезень та збільшення кількості робочих місць в регіоні».
ПОДІЛИТИСЯ: