04.11.2019
Rixos в Абу-Дабі святкує першу річницю та отримує нагороду
Rixos в Абу-Дабі святкує першу річницю та отримує нагороду
Перший у столиці ОАЕ пляжний курорт з концепцією «All-Inclusive All-Exclusive» стане ще більш ексклюзивним. У свою першу річницю готель мережі Rixos, розташований на острові Саадіят в Абу-Дабі, урочисто презентує свій оновлений імідж, відзначаючи важливий етап розвитку успішного турецького бренду готельного бізнесу.
Відкрившись торік та успішно рекламуючи себе як перший пляжний курорт Абу-Дабі з концепцією «All-Inclusive All-Exclusive», відтепер готель підвищує планку свого позиціонування та отримує назву Rixos Premium Saadiyat Island. Роблячи акцент на послугах преміум-класу, курорт гарантує своїм гостям карт-бланш на користування всіма його можливостями, від люксових номерів до першокласних страв, розваг, SPA та велнес-послуг. Гості готелю матимуть необмежений доступ до наступних послуг у межах концепції «Ultra All Inclusive»: вечеря «все включено» в усіх без винятку ресторанах курорту, клуб-хаус - виключно для гостей вілл та номерів люкс, тематичні вечори у цілодобовому ресторані Turquoise, необмежений вибір високоякісних алкогольних напоїв, безліч спортивних заходів, у тому числі персональні тренування у тренажерному залі, дитячий клуб преміум класу, найбільший на острові Саадіят SPA-центр Anjana Spa та спеціально навчені персональні менеджери для гостей номерів люкс і офіціанти для гостей вілл.
Після року успішної роботи готель 
Rixos Premium Saadiyat Island було визнано кращим готелем преміум класу на Близькому сході за версією World Luxury Travel Awards!
ПОДІЛИТИСЯ: