10.09.2020
Rixos Sharm El Sheikh : дітям до 16 - заборонено
Rixos Sharm El Sheikh : дітям до 16 - заборонено
Один з найпопулярніших сімейних готелів Єгипту - Rixos Sharm El Sheikh змінює концепцію - про це інформують на своїх сайтах українські туроператори.

Починаючи з 1 жовтня Rixos Sharm El Sheikh пропонуватиме концепцію Adults Only (16+). Отже з цієї дати бронювання готелю для сімей з неповнолітніми дітьми стане неможливим. Натомість цей варіант відпочинку охоче запропонує інший готель цієї мережи - Rixos Premium Seagate.

Нагадаємо, що з 1 вересня Єгипет вимагає наявність сертифікату про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус в усіх без винятку пасажирів, що перетинають кордони країни. Тест має бути зроблено протягом 72 годин до прибуття . Як альтернатива, в аеропортах курортів Червоного моря туристам, які за певних обставин не мали можливості зробити тест напередодні, буде запропоновано тестування по прибуттю. Вартість такого тесту коштує 30 дол. США, а результат повідомлється туристові протягом 48 годин. Нас час очікування туристи перебувають у заброньованих готелях, а у випадку позитивного результату їм надають номери для самоізоляції, що розташовані на окремих поверхах в кожному готелі Єгипту, який отримав сертифікат - дозвіл на роботу в умовах пандемії коронавірусу.
ПОДІЛИТИСЯ: