27.01.2020
Рейси до китайського Хайнаня призупинено
Рейси до китайського Хайнаня призупинено
Авіакомпанія SkyUp Airlines прийняла рішення про тимчасову зупинку виконання рейсів до курорту Хайнань у зв'язку з поширенням епідемії коронавірусу у Китаї. Про це повідомила прес-служба авіакомпанії. 
Авіакомпанія виконувала рейс до Хайнаня тричі на тиджень на замовлення туроператора Join UP!
Join UP! повертає своїх туристів з Хайнаню. Усі наші громадяни повернуться додому рейсами 29 січня та 1 лютого. Від самого початку ми уважно стежимо за розвитком ситуації з коронавірусом, що спалахнув у Китаї. Незважаючи на те, що Всесвітня організація здоров’я на даний момент не розцінює цей спалах як надзвичайну ситуацію світового масштабу, а Міністерство здоров’я України та Державіаслужба не рекомендують припиняти сполучення між країнами, ми ухвалили рішення призупинити польотну програму до Китаю на період з 3 лютого по 28 березня. Безпека наших туристів має для нас найвищий пріоритет. Туристам, які вже придбали та оплатили тури на острів Хайнань на найближчі тижні мають право на повернення вартості туру. Також вони мають можливість обрати альтернативний варіант для мандрівки – зокрема, Шрі-Ланку, Єгипет та інші напрямки.
Точної інформація щодо аналогічних рейсів , які виконують МАУ спільно з туроператором Компас Україна наразі немає.
У туркомпаніях відзначили стрімке падіння продажу турів до китайського курорта та одночасне збільшення ануляцій від клієнтів, що вже придбали тури на відпочинок до Хайнаню.
ПОДІЛИТИСЯ: