19.10.2020
Регіони залишаться без Еміратів до середини грудня
Регіони залишаться без Еміратів до середини грудня
Регіональні польотні програми з українських аеропортів до Дубай , що були заплановані з жовтня цього року, зупинені щонайменше до середини грудня.

На період дії зимового розкладу 2020-21 дві авіакомпанії мали розпочати польоти між Дубай та Харковом, Львовом та Одесою, починаючи з кінця жовтня.

На початку місяця про скасування обох регіональних програм -- Харків - Дубай та Львів - Дубай -- повідомила авіакомпанія SkyUp Airlines , а відсьогодні стало відомо, що рейси Одеса - Дубай, які мала виконувати авіакомпанія flydubai, скасовані до 15 грудня.

Оптимізація польотих програм з України до ОАЕ була питанням часу, адже перед початком зимового сезону було заявлено більше 40 рейсів щотижня. За умови закриття більшості популярних напрямків Азії через Covid-19 (Шрі-Ланка, Індія, Китай, Тайланд), всі заявлені рейси мали б перевозити туристів виключно на відпочинок до Еміратів, не розраховучи на трансферних пасажирів, тобто близько 7.000 осіб на тиждень, що малоймовірно, зважаючи на середню вартість відпочинку в ОАЕ та запроваджені карантинні обмеження з боку країни. Єдиним стикувальним рейсом є маршрут на Мальдіви (flydubai та flydubai + Emirates), але навряд чи кількість українських пасажирів на цих рейсах здатна "зробити різницю".

Станом на сьогодні, рейси між Києвом та Дубай виконують п'ять авіаперевізників : МАУ (7 рейсів на тиждень), AZUR air Ukraine (2) та SkyUp Airlines (2) з боку України, flydubai (7) та Air Arabia (4) з боку ОАЕ.

Всі пасажири, що летять до Дубай, мають надати негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19, який зроблено протягом 96 годин до перетину кордону з ОАЕ. Також, згідно нових правил, громадяни з 54 країн, в тому числі України, мають пройти безкоштовне повторне ПЛР-тестування по прибуттю до міжнародного аеропорту Дубай (DXB)
ПОДІЛИТИСЯ: