19.06.2019
Qatar Airways визнано Кращою Авіакомпанією Світу за версією Skytrax
Qatar Airways визнано Кращою Авіакомпанією Світу за версією Skytrax
Топ-менеджери авіакомпаній світу взяли участь у церемонії нагородження 2019 World Airline Awards, яка відбулась 18 червня в рамках програми Парижському авіасалону, аби отримати нагороди, за які проголосували пасажири.
За підсумками опитування пасажирів, авіакомпанія Qatar Airways отримала найвище визнання в авіаційній галузі та була вп'яте у своїй історії оголошена "Кращою Авіакомпанією Світу 2019" за версією Skytrax. Крім цього найпочеснішого для авіаційної галузі звання, перевізник також отримав нагороду в номінаціях "Кращий бізнес-клас світу" , "Кращє сидіння бізнес-класу у світі", а також "Краща авіакомпанія Близького Сходу".
Singapore Airlines перемогла у номінації "Кращий екіпаж у світі", а також нагороджена званнями "Кращий перший клас у світі", "Краща авіакомпанія Азії" та "Кращє місце в першому класу у світі".
Головний виконавчий директор Qatar Airways Group, Акбар Аль Бейкер (Akbar Al Baker), сказав: «Нам дуже приємно бути глобально визнаними нашими клієнтами та отримати ці чотири престижні нагороди. Ми стали першою авіакомпанією в світі, яку вже п'ять разів було обрано «Авіакомпанією року». Це знаменне досягнення , разом з трьома іншими головними нагородами Skytrax, свідчить про невтомні зусилля всієї команди Qatar Airways ставати найкращими. Це момент гордості для авіакомпанії, оскільки наші постійні стандарти інновацій та послуг стають еталоном у нашій галузі ».

Едвард Плейст (Edward Plaisted) із Skytrax сказав: «Звання кращої світової авіакомпанії - це велике визнання високих стандартів Qatar Airways та важкої роботи й відданісті кожного працівника, аби задовольнити пасажира. Отримати цю нагороду вже вп'яте є чудовим досягненням, і ми вітаємо Qatar Airways з цим унікальним успіхом. Всіх сьогоднішніх переможців обрали їх пасажири, отже в центрі уваги нашого щорічного опитування є саме користувачи послуг авіакомпаній, які мають зробити власний вибір щодо того, яких перевізників вони вважають найкращими. Результати наших дослідженнь - це 100% гарантія незалежності та неупередженості, відповідно до зобов'язань, які Skytrax задекларував ще у 1999 році. Звичайно, переможці не можуть бути фаворитами для усіх пасажирів, але всі учасники мають розуміти, що це визнання - вибір переважної більшості пасажирів світу".

The World's Top-10 Airlines 2019

 1.  Qatar Airways (Катар)
 2.  Singapore Airlines (Сінгапур)
 3.  ANA - All Nippon Airways (Японія)
 4.  Cathay Pacific (Гонконг)
 5.  Emirates (ОАЕ)
 6.  EVA Air (Тайвань)
 7.  Hainan Airlines (Китай)
 8.  Qantas Airways (Австралія)
 9.  Lufthansa (Німеччина)
10. Thai Airways (Таїланд)
Нагадаємо, що у червні минулого року, авіакомпанія Turksih Airlines, одна з кращих європейських авіакомпаній за версією Skytrax, офіційно відмовилась від подальшого рейтингування цієї всесвітньовідомої консалтингової компанії.
ПОДІЛИТИСЯ: