09.11.2020
Qatar Airways повертається до Києва з трьома щотижневими рейсами
Qatar Airways повертається до Києва з трьома щотижневими рейсами
Авіакомпанія Qatar Airways з приємністю повідомляє про відновлення рейсів до Міжнародного аеропорту Бориспіль (KBP) - Київ (Україна) вже з 18 грудня 2020 року - інформує прес-служба перевізника.

Рейси між Дохою та Києвом здійснюватимуться тричі на тиждень, по середах, п'ятницях та суботах на сучасних екологічно-ефективних авіалайнерах з оптимальним використання палива Airbus A320 з бізнес та економ класами обслуговування: 12 місць бізнес класу та 132 місця в економкласі. З 4 січня 2020 р. буде додано ще один додатковий щотижневий рейс по понеделіках, що збільшить загальну частоту польотів до 4 рейсів на тиждень.
Комерційний директор Qatar Airways Group в Україні Галина Дурмуш зазначила: «Ми раді відновити польоти до Києва та запропонувати пасажирам з України нові можливості подорожей. Завдяки нашому сучасному авіапарку, який складається з різних модифікацій літаків, ми можемо відновити виконання рейсів до Києва на повітряних суднах затребуваної ринком пасажиромісткості, що дозволить нам швидко реагувати на попит пасажирів і за потреби збільшувати частоти, пропонуючи нашим пасажирам гнучкість при плануванні подорожей, коли вони будуть готові вирішити в мандрівку".
Щоб забезпечити мандрівникам впевненість при бронюванні подорожей, Qatar Airways представила пасажирам гнучкі опції щодо їх бронювань, які тепер доступні для квитків, оформлених до 31 грудня 2020. Якщо пасажирам потрібно змінити свої плани подорожей, вони можуть скористатись квитком пізніше впродовж двох років; також можливо необмежену кількість разів змінювати дати подорожі або обміняти свій квиток на тревел ваучер з додатковим номіналом +10% для бронювання подорожей в майбутньому.

Відновлена мережа маршрутів авіакомпанії наразі налічує вже понад 100 напрямків, за якими перевізник виконує понад 700 щотижневих рейсів.

Операційна діяльність Qatar Airways не обмежується можливостями певного типу повітряних суден. Пандемія COVID-19 суттєво зменшила попит на міжнародні авіаперевезення, в зв'язку з чим Qatar Airways прийняла рішення призупинити експлуатацію всього парку великих Airbus A380, використання яких в поточних умовах не є виправданим ні з економічної, ні з екологічної точок зору. Серед інших лайнерів, авіапарк компанії включає 49 літаків Airbus A350 і 30 Boeing 787 та надає широкі можливості для ефективної організації перельотів на стратегічно важливих далекомагістральних маршрутах з пунктами призначення в Африці, Америці, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні
ПОДІЛИТИСЯ: