09.11.2019
Qatar Airways подовжила програму для трансферних пасажирів Discover Qatar
Qatar Airways подовжила програму для трансферних пасажирів Discover Qatar
П’ятизіркова Катарська авіакомпанія та "Краща авіакомпанія світу 2019" за версією SKYTRAX подовжила програму Discover Qatar до кінця 2020. Послугою можуть скористатись усі без винятку пасажири Qatar Airways, які прямують через аеропорт Хамад в місті Доха та мають стикувальний час між рейсами не менше 12 годин.
За умовами програми Discover Qatar пасажири авіакомпанії можуть забронювати готель у столиці Катару на період до 4 діб за зниженою ціною від 23 доларів США на добу в готелі 4* та 28 доларів США на добу в готелі 5*.
Скористатись привілеями «Discover Qatar» можна тільки в одному напрямку, готель необхідно забронювати на сайті не менш ніж за 3 доби до прибуття в Міжнародний аеропорт Хамад рейсом Qatar Airways.
Нагадаємо, що свій перший рейс до Київа авіакомпанія Qatar Airways виконала наприкінці серпня 2017 року. Водночас рішенням уряду Катара для громадян України було запроваджено безвізовий режим під час короткочасних подорожей. На початку оперування в Україні компанія пропонувала своїм трансферним пасажирам програму «Free Stayover» у Досі, яка передбачала безкоштовне розміщення в готелях катарської столиці за умови довгого очікування наступного рейсу в міжнародному аеропорту Хамад. Починаючи з 2019 року програму для трансферних пасажирів було змінено на Discover Qatar, що працює й понині.

Набережна Корніш, Велика мечеть, Форт Аль Кут, Золотий ринок, штучний острів Перл Катар.
ПОДІЛИТИСЯ: