16.06.2020
Qatar Airways нагадує про себе українським пасажирам
Qatar Airways нагадує про себе українським пасажирам
Qatar Airways , яка за підсумками 2019 була визнана найкращою авіакомпанією року за версією Skytrax, нагадала про себе спеціальними пропозиціями для українських пасажирів.

Під гаслом "Заплануйте зараз і летіть, коли будете готові" національна авіакомпанія Катару запрошує українських пасажирів до подорожей своєю маршрутною мережею зі зручним стикуванням у міжнародному аеропорту Хамад міста Доха. За умови бронювання до 04 липня, Qatar Airways пропонує акційну вартість авіаквитків від 13800 грн в обидва напрямки з урахуванням аеропортових зборів на рейси з Києва , відновлення яких заплановано на 25 жовтня цього року.
 Більш детальна інформація щодо маршрутів, на яких діють акційні ціни, та гнучких умов використання квитків доступна на сайті перевізника.
"Ми віримо, що це наш обов’язок пропонувати мандрівникам гнучкі опції щодо подорожей, щоб наші клієнти могли планувати вже зараз, а подорожувати, коли вирішать, що настав уже час для цього, з авіакомпанією, якій вони можуть довіряти. Будьте певними, що якщо Ваші плани зміняться, ми запропонуємо Вам гнучкі варіанти по зміні квитку" - йдеться у повідомленні перевізника.
ПОДІЛИТИСЯ: