23.07.2020
Qatar Airways : екологічно-свідомий підхід при відновленні мережі маршрутів
Qatar Airways : екологічно-свідомий підхід при відновленні мережі маршрутів
Qatar Airways є однією з декількох глобальних авіакомпаній, які не припиняли виконання польотів під час кризи - йдеться у релізі національного перевізника Держави Катар.
Авіапарк авіакомпанії, що складається з сучасних енергоефективних повітряних лайнерів дозволив забезпечити екологічно-свідомі оперативні рішення щодо оптимального використання флоту та вибору найбільш відповідних літаків, що в свою чергу дало змогу продовжити виконання рейсів, враховуючи нижчий пасажиропотік, та запропонувати обсяг перевезень, що відповідає актуальному попиту на ринку. Враховуючи вплив COVID-19 на попит на подорожі, авіакомпанія прийняла рішення призупинити залучення літаків Airbus A380 на маршрутах, оскільки використання такого великого лайнера є економічно та екологічно не виправданим на ринку в даний час. Натомість задіяла у повному обсязі флот з 30 літаків моделі Boeing 787 та 49 літаків моделі Airbus A350.

Qatar Airways є найбільшим оператором літаків моделі A350 та була першою компанією, яка почала виконувати перельоти літаками A350-900 та A350-1000. З загальною кількістю 49 літаків типу A350, середній вік яких складає 2,5 років, а місткість оптимізовано відповідно до вимог ринку, літаки A350 є ідеальним рішенням для здійснення відновлення мережі маршрутів. 30 літаків Boeing 787 авіапарку авіакомпанії Qatar Airways також забезпечують необхідний обсяг для маршрутів у Європі в період відновлення ринку. Поки світ готується до виходу з кризи спричиненої COVID-19, флот авіакомпанії Qatar Airways з літаками A350 є вибором номер один для реалізації стратегічно важливих далекомагістральних маршрутів до Америки, Європи та Азіатсько-Тихоокеанського регіонів.
Виконавчий директор групи компаній Qatar Airways, Його Високоповажність пан Акбар Аль Бакер зазначив: «Qatar Airways володіє цінним досвідом лідера ринку авіаперевезень та екологічно-свідомості в галузі. Ми взяли на себе важливе зобов’язання дбати про навколишнє середовище та ми слідуємо цьому ключовому принципу у плануванні бізнесу у межах всієї групи компаній. Саме тому, ми виконуємо рейси на літаках, середній вік яких менше 5 років, що є одним з наймолодших авіапарків у світі. Завдяки нашій стратегії та диверсифікованим інвестиціям у наш флот, операційна діяльність не залежить від конкретного типу повітряного судна. Саме це дало нам можливість бути однією з глобальних авіакомпаній, які не зупиняли виконання польотів у часи кризи, доставивши за цей період до місця призначення більше ніж 2 мільйони пасажирів, і як результат цього ставши найбільшою міжнародною авіакомпанією у світі. Різноформатний флот дав нам можливість продовжувати виконання польотів під час кризи та не залишити пасажирів без допомоги".
Qatar Airways була першою авіакомпанією Близького Сходу, та п’ятою у світі, яка підтвердила найвищий рівень акредитації за програмою екологічної оцінки Міжнародної Асоціації повітряного транспорту IATA. Крім того Міжнародний Аеропорт Хамад, базовий аеропорт авіакомпанії, стане першим аеропортом у регіоні, який отримає статус чотиризіркового за рейтингом Глобальної Системи оцінки Стабільності (GSAS), що є етапом плану по розширенню аеропорту, що дозволить приймати понад 53 мільйонів пасажирів щорічно уже до 2022 року.

Глобально, 1 липня 2020 року Qatar Airways, відновила виконання рейсів по 11 маршрутам включаючи рейси до Балі, Бейруту, Белграду, Берліну, Бостону, Единбургу, Ларнаки, Лос-Анджелесу, Праги, Вашингтону та Загребу. В цей день, відомий як «Takeoff Wednesday», було відновлене виконання найбільшої кількості призупинених маршрутів за один день з дня початку активного відновлення мережі маршрутів Qatar Airways. До кінця липня 2020 року заплановано розширити мережу ще більш ніж на 450 щотижневих рейсів до 70 напрямків по всьому світу.

Qatar Airways постійно вдосконалює заходи безпеки на борту для пасажирів та екіпажу. Компанія впровадила заходи персонального захисту (PPE) для членів екіпажу, які включають рукавички, маску для обличчя, захисні окуляри та новий захисний костюм, який вдягається поверх форми. Презентовані відкореговані процеси надання послуг на борту з метою зменшення контактів пасажирів та екіпажу.

На борту, всім пасажирам Qatar Airways будуть надаватись індивідуальні набори засобів захисту. Набір включатиме одноразову маску для обличчя, одноразові рукавички та санітайзер-гель для рук на основі спирту. Авіакомпанія також презентувала екрани для обличчя одноразового використання для дорослих та дітей. Пасажири, які подорожують з Міжнародного аеропорту Хамад (HIA) зможуть отримати екрани для захисту обличчя на стійках реєстрації, а для подорожуючих з інших напрямків екрани для захисту обличчя будуть видаватись при посадці у літак. Більш детальна інформація щодо запроваджених заходів безпеки на борту та в аеропорту HIA, за посиланням

Щоб гарантувати мандрівникам можливість впевнено планувати свою подорож вже зараз, авіакомпанія переглянула умови політик з бронювання, що надало більш широкий вибір варіантів можливої гнучкості для пасажирів. Авіакомпанія дозволить необмежену кількість змін дат подорожі, а також пасажири зможуть змінювати пункт призначення так часто, як це їм буде потрібно, за умови що новий пункт призначення розташовано у радіусі 5,000 миль від оригінального. Авіакомпанія не стягуватиме додаткову оплату при зміні у період подорожей до 31 грудня 2020 року, в той же час, щодо перельотів після 31 грудня 2020 року застосовуватимуться відповідні правила тарифів. Всі квитки оформлені до 31 грудня 2020 року будуть дійсними протягом 2 років з дати оформлення. Більш детальна інформація за посиланням www.qatarairways.com/RelyOnUs.

Також перевізник повідомляє про відкриття нового маршруту : починаючи з 24 липня рейси з Дохи виконуватимуться також до Себу (Філіпіни). Нагадуємо, що раніше цього року протягом минулих місяців авіакомпанія здійснила запуск рейсів до Брісбена (Австралії) та Торонто (Канада). Національний перевізник Держави Катар також відновлює свої перші рейси до Китаю - починаючи з 26 липня буде здійснюватись один рейс на тиждень до ГуанчжоуПОДІЛИТИСЯ: