20.10.2019
Qantas виконала найдовший у світі безпосадковий рейс між США та Австралією
Qantas виконала найдовший у світі безпосадковий рейс між США та Австралією
Авіакомпанія Qantas виконала найдовший комерційний пасажирський рейс в історії з Нью-Йорка до Сіднею. Екіпаж та пасажири Boeing 787-9 Dreamliner подолали 16200 км за 19 годин і 16 хвилин.
Літак з 50 пасажирами та членами екіпажу вилетів з США о 21:27 п’ятниці, 18 жовтня, та здійснив посадку о 07:43 неділі, 20 жовтня, в Австралії (все за місцевим часом).
Це експериментальний рейс в межах проекту "Project Sunrise" мета якого вивчити, як впливає на самопочуття людини таке тривале перебування в польоті. На шістьох пасажирах-добровольцях були розташовані технологічні пристрої, які слідували спеціально спроектованому графіку сну, фізичних рухів, а також прийому їжі і напоїв. Очікується, що в майбутньому безпосадковий рейс Нью-Йорк-Сідней стане регулярним.
Переліт здійснюються новим літаком Boeing 787-9 Dreamliner, що отримав назву Kookaburra (рід птахів, що мешкають в Австралії і на Новій Гвінеї). Цей рейс є частиною досліджень Qantas щодо запуску комерційних рейсів між східним узбережжям Австралії (Сідней, Мельбурн і Брісбен) і Нью-Йорком та Лондоном. Прямі рейси дозволять пасажирам заощадити до чотирьох годин загального часу в дорозі, йдеться у повідомленні авіакомпанії.
Qantas назвав цей проект Sunrise на честь історичних польотів авіакомпанії Double Sunrise під час Другої світової війни. Її літаки виконували рейси під час яких можна було побачити два сходи сонця. Щоправда, ці польоти були з посадками.
ПОДІЛИТИСЯ: