23.04.2020
Провідні туроператори анонсують різні терміни відновлення продажів турів
Провідні туроператори анонсують різні терміни відновлення продажів турів
Безумовно, Україна - не Росія, але деякі висновки з приводу подій у туристичній галузі північних сусідів варто аналізувати задля прогнозу щодо дій представників українського мас-маркету.
За інформацією порталу profi.travel станом на сьогодні провідні російські туроператори призупинии продаж всіх своїх виїздних напрямків на доволі великий період. Найбільший період відтермінування закордонних подорожей пропонують в Pegas Touristik та Coral Travel : на сайтах цих двох російських операторів відсутня можливість бронювання турів аж до 01 серпня. На думку місцевих експертів ринку ця дата не є остаточною та може корегуватись в залежності від загальної ситуації у світі. Щодо задекларованої дати, здебільшого це запроваджено аби уникнути необхідності додаткових перебронювань.
За інформацією турецьких ЗМІ,аналогічна дата початку продажів була анонсована й ANEX Tour, але потім турецький офіс туроператора це спростував. За словами представників ANEX Tour у Туреччині днями туроператор зробить офіційну заяву щодо відновлення операцій, які заплановані з кінця червня - початку липня. 
При цьому інші туроператори поки не змінюють свої плани : у TEZ Tour та TUI Russia доступні цінові пропозиції, починаючи з 01 червня
  
ПОДІЛИТИСЯ: