09.09.2021
Польща туристична : нарешті відкрито
Польща туристична : нарешті відкрито
Польша однією з останніх країн Євросоюзу додала українців до категорії осіб, яким дозволено в'їзд до країни , в тому числі з туристичної метою - про це на брифінгу повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Майже за два місяці після прийняття Послами країн ЄС рішення щодо включення України до "зеленого списку" країн, громадянам яких дозволено подорожувати країнами Євросоюзу, Польща з 9 вересня також надасть можливість українцям перетинати кордон з туристичною метою.

Аби безперешкодно потрапити до Польщі громадяни України, що прямують з туристичною метою, мають пред'явити сертифікат про повну вакцинацію однією з зареєстрованих у країнах ЄС вакцин - Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson. Від дати отримання повного курсу вакцинації до перетину польського кордонку має пройти щонайменше 14 діб. Крім того, право відвідати країну мають українські громадяни, що вже перехворіли на Covid-19 та мають відповідні документальні докази цього.

Для тих громадян, що прибуватимуть до Польщі лише з негативним ПЛР-тестом, передбачена 10-денна самоізоляція, термін якої може бути скорочено до 7 днів у разі отримання повторного негативного результату тестування. Такий тест може бути зроблено не раніше 7 днів після перетину кордону Польщі.
Нагадаємо, що Польща була закрита для неважливих (туристичних) подорожей українців, починаючи з березня 2020 року, тобто з початком пандемії короновірусу.
  
ПОДІЛИТИСЯ: